Jump to content

Запитване за къси светлини на А4 Б6


cankok

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да попитам дали може на А4 Б6 да се включат дневните къси светлини постоянно и да се гасят автоматично като загасиш за да не ги забравям да ги включа в зимния сезон. Имам Vag com и кабел. Мерси предварително.

Редактирано от cankok
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, сменя се региона на колата, слага се на скандинавски страни.

В кои модул трябва да вляза за да го направя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам в кой модул,ама кода за региона е 1.

Миналата година ми го направиха в сервиза на Ауди,ама добре че бях чел във форума и им казах че в началото ми казаха,че не става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега не на всички Б6-ци става моята е 2002 и не става като се промени региона на скандинавски светят само габаритите а в България е забранено да се кара на габарити. Реших си проблема с един евтин модул който се слага преди ключа на фаровете и сега ги пуска 5 сек. след запалване на двигателя и гаси след ..... сек. след загасянето му (тази опция се настройва и е много удобна ) но все пак провери за твоята. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега не на всички Б6-ци става моята е 2002 и не става като се промени региона на скандинавски светят само габаритите а в България е забранено да се кара на габарити. Реших си проблема с един евтин модул който се слага преди ключа на фаровете и сега ги пуска 5 сек. след запалване на двигателя и гаси след ..... сек. след загасянето му (тази опция се настройва и е много удобна ) но все пак провери за твоята. Успех

Мерси за отговора ако намеря как ще пиша

Като гледах клипчета как го правят видях че моята програма е орязана версия и няма някои менюта та ще тарся друга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега не на всички Б6-ци става моята е 2002 и не става като се промени региона на скандинавски светят само габаритите а в България е забранено да се кара на габарити. Реших си проблема с един евтин модул който се слага преди ключа на фаровете и сега ги пуска 5 сек. след запалване на двигателя и гаси след ..... сек. след загасянето му (тази опция се настройва и е много удобна ) но все пак провери за твоята. Успех

Здравей колега би ли обяснил от къде си го взе тоя модул и колко парички е че ми се прииска и на моето Авуди да му сложа. Благодаря :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега би ли обяснил от къде си го взе тоя модул и колко парички е че ми се прииска и на моето Авуди да му сложа. Благодаря :hilezh:

Не сум го купувал аз брат ми си купи за бмв и в диска имаше и софтуер на vag com а буксата е една и съща OBD и аз го ползвам но гледам че софтуера за vag е орязан ако успея да намеря по читав софтуер ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте sorry за закъснението но нямах време. Ето модула http://smartdrl.com/index2.html или поне си мисля че, е този, моя ми го поръча приятел автоел техник цената беше около 30 лв. не помня точно но работи много добре(ако ел системата на колата работи правилно и по-точно генератора да вади 13.5V и нагоре до 14.02 де иначе не сработват по това модула познава че колата е запалена). Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...