Jump to content

Продавам Ауди S4 комби


Recommended Posts

!!!ОЧАКВАН ВНОС!!!Продавам Ауди S4 99година комби.Колата е с кожен салон ел.седалки с подгрев аудио система босе 17ки джанти.ОБСЛУЖЕНА! (Сменени са дисковете и накладките + саединителя(Автомобила е още в Италия превоза до България ще се усъществи до няколко дни)

има леки забележки по външния вид,но са нормални като се има в предвид че колата е на 12години.Единствената по сериозна забележка е че челния прозорец е счупен от камък.(Тя ще се отстрани за моя сметка,когато автомобила пристигне в България)

Аз съм от Благоевград (и с това се занимавам внос и продажба на автомобили и части).Казвам се Йордан и отговарям на 0878 408 480

цена на автомобила 8333лв (С възможен коментар на място)Тук неуспях да добавя снимки и затова мога да пратя по скайп адрес или имейл

Благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

8000

Колеги 7800 последна цена автомобила ще може да се види на Българска земя (Благоевград) след около 5 дни

7333лв колеги колата се намира в Благоевград и е със сменено челно стъкло.Черен таван,6скорости оригинален ксенон 17-ки джанти ел седалки с подгрев аудио система БОЗЕ и мн.др..... отговарям на тел 0878 408 480 (Йордан)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е тази колата добре е според мен за парите си стига забележките да са само изброените и да няма проблеми по мотор и скорости като цяло всяка кола от италия си има заблажеки по купето минимум брони и т.н все пак купуваме стари коли мисля че е добра цената и колата уп за с-ката:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колата колеги,при заинтересован клиент,автомобила МОЖЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ В СЕРВИЗ ПО ВАШ ИЗБОР!(АЗ НЯМАМ КАКВО ДА КРИЯ)

Колата слезе от автовоза и стъпна на пазара!(Не е карана и 300 метра в България)

Що се отнася до мотор и скорости всичко е ОК!

Саединителя и накладките са сменени!

Единствената по - сериозна забележка е,че багажника не се затваря някакво уплътнение е скъсано и багажника седи леко на криво(трябва да го пипне майстор)С документите всичко е напълно изрядно.Съдействам при регистрация в КАТ, ако купувачът е от Благоевград естествено :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

А защо е сменяно предното стъкло и друго - отпред челно или в ляво има удар? - левия преден калник и предния капак имат леко несъответствие в просвета?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъклото беше счупено от камък.Колега, както съм посочил по-горе в обявата колата е на 12години сигурно е ИЗЧУКАНА вече......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ли няма шанс да се продаде на части?

Все пак два месеца по-късно. :)

Колко искаш за двигателя и скоростната кутия, за всяко едно по отделно и в комплект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

http://www.mobile.bg/11329725573902579

Това е най-вероятно.

Колега качи снимки тука.

С тези неактивни линкове изглежда малко несериозно.

Успех с продажбата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ако може мнението ми да се счита за "Up" ;)

Колега, ако колата беше пусната на части, досега да беше е продал със сигурност :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...