Jump to content

Парно


dfsa

Recommended Posts

Колеги голям филм с това парно.Колицата ми е A4 ADR парното духаше нормално миналата зима обаче тая зима нещо само леко топличко и от въздуховодите излизат едни донапренчета.Обезвъздушавах проблема е същия марку4ите са топли немогат да се пипнат.Ако някои има същия проблем да казва как го е решил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запушено радиаторче.И мойто е така,ама не ми се занимава да го оправям.Продават се едни препарати за почистване на мръсотия от радиаторчето,ама са ми казвали,че няма ефект от тях. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиатор на парното на 99% според мен, имах го същия проблем преди 2 седмици и се оправи след смяна на радиаторчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвай радиаторчето към чешмата и ще излезе мърсотията.Аз така го отпуших и вече се радвам на топло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги радиаторчето мисля че е ok понеже като пипна входящия и изходящия маркуч са еднакво топли и си мисля че цирколира през радиаторчето.Повече се замислям да не е от клапите да смесва топлия въздъх с студения а и в краката не ми духа въобще правя го да духа само в краката ама грам недуха надоло.Каде са тия клапи как се оправят някои да ме насочи и я разглабям веднага

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш жабката и там ше ги видиш като махнеш и оплатнението под жабката.Отляво се падат клапите като сменяш от топло към студено и обратно-трябва да се върти крачето на около 90 градуса.

Имам такава моя тема, където се разизкваше преди да сменя моя радиатор виж там колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...