Jump to content

Audi A3 касетофон


Strike

Recommended Posts

Здравейте,

Днес си купих LG LCS710BR касетофон :musik:

И се опитах да го подкарам сам... супер елементарно изглежда! Имаш евробукса и това е! (и една антена) добре де? ама не работи... някой може ли да помогне ?

Колата е: Audi A3 1.8 1999г.

Редактирано от Strike
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колони имаш ли?

Да :musik: идеята е, че даже не иска да запали ама май открих какъв е проблема... на едната букса са различни чинчовете с кабелите които трябва да са с другите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Днес си купих LG LCS710BR касетофон :zustimm:

И се опитах да го подкарам сам... супер елементарно изглежда! Имаш евробукса и това е! (и една антена) добре де? ама не работи... някой може ли да помогне ?

Колата е: Audi A3 1.8 1999г.

Мисля,че знам къде ти е проблема!

Преди около месец си смених оригиналния касетофон със СиДи.Понеже буксите са различни направих следното:Всички кабели ги свързах наново!Но имай предвид,че устройството битрябвало за работи с два плюса!Така че трябва да намериш кабела който е отделен от буксата за устройството(CD-то).Защото този кабел непозволява консумацията на ток без контакт.

Другия вариант е да пуснеш кабел от захранващия кабел за устройството.Но пък ще работи без контакт,което за мен лично не е приемливо понеже имам стапало.Което консумира МНОГО ток.

Дано съм полезен с информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че знам къде ти е проблема!

Преди около месец си смених оригиналния касетофон със СиДи.Понеже буксите са различни направих следното:Всички кабели ги свързах наново!Но имай предвид,че устройството битрябвало за работи с два плюса!Така че трябва да намериш кабела който е отделен от буксата за устройството(CD-то).Защото този кабел непозволява консумацията на ток без контакт.

Другия вариант е да пуснеш кабел от захранващия кабел за устройството.Но пък ще работи без контакт,което за мен лично не е приемливо понеже имам стапало.Което консумира МНОГО ток.

Дано съм полезен с информацията.

Колкото и да ти е голямо стъпалото, как ще вържеш захранването на ЦД-то няма значение. Имам предвид дали ще е през контакт или постоянно включено. Разликата е дали ще се изключва с вадене на ключа от контакта или ще си го спираш от копчето "OFF". Има значение дали ще си вържеш управлението на стъпалото (Remote-то) на кабела "Remote" (обикновено СИН), на постоянен [+], или през Контакт. При последните два варианта няма да работи правилно от гледна точка на това, че в единия случай ще работи постоянно, което се равнява на една доста сериозна утечка. В другия случай пък ще работи и когато плеъра е спрян, в което няма смисъл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...