Jump to content

Audi TT


CinereX

Recommended Posts

Аз май го хванах кога се появява. Понеже през повечето време слушам радио , и когато влизам в паркинга , спира да хваща и мегахерците започват да се въртят , и явно тогава като прехвърля на ЦД , на заден план остават да се въртят и пищи. а като си слушаш ЦД и така влезнеш в паркинга , май не се получава :D .

Sergio , ти с коя музика си ? Концерт 1 или 2 , защото аз говоря за 1.

А как да разбера дали моята е 1 или 2 ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Sergio , ти с коя музика си ? Концерт 1 или 2 , защото аз говоря за 1.

Със Концерт 1.

А как да разбера дали моята е 1 или 2 ? :)

По принцип най-лесно се разбира от Чичо Гугъл, ама Цветито от много 2428411j.gif или много 4149559L.gif, няма време 4149612V.gif

Audi concert 1

4149566X.jpg

Audi concert 2

4149544B.jpg

Редактирано от Sergeio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като заговорихме за ауди коцерт CD, да ви питам...

предлагат ми едно такова на много сносна цена, става лиза моята машина,и трябва ли да се правят някакви модификации по буксите ?

post-1846-0-98002100-1324220608_thumb.jp

post-1846-0-79399000-1324220616_thumb.jp

post-1846-0-19914000-1324220625_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като заговорихме за ауди коцерт CD, да ви питам...

предлагат ми едно такова на много сносна цена, става лиза моята машина,и трябва ли да се правят някакви модификации по буксите ?

за какво ще го сменяш ако твойто работи, аз винаги бих предпочел оригинала, както и да е :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата, че не работи. Имам го така известниа проблем с усилването и намаляването на музиката :respekt: .

И някъде бях чел че някой правят ремонт на този проблем, но за известен период от време, за това си мисля направо да го сменя с Next Generation :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата, че не работи. Имам го така известниа проблем с усилването и намаляването на музиката :zustimm: .

И някъде бях чел че някой правят ремонт на този проблем, но за известен период от време, за това си мисля направо да го сменя с Next Generation :flehan:

ясно, и на мен ми се появи временно този проблем, май беше лятото, само че хавата беше че, се промени всъщност, начина на въртене на копчето, въртеше се по зле и леко някакси, пак имаше фунцкийте но не можеше да се увеличи до максимума. после след няколко дена се оправи от само себе си, не знам от какво, дано повече да не прави проблеми. Еми щом не ти работи, действай тогава :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата, че не работи. Имам го така известниа проблем с усилването и намаляването на музиката :respekt: .

Е хуу де, нали проблема с усилването и намаляването го уточнихме в другата тема:

Проблемът с радиото ми го реши едно момче от форума срещу 80 лв., ама не помня как му беше ника.Намерих си гаранционната карта на която му е записан адреса и номера на GSM-а:0898 51-68-64, бул."Черни връх" № 67.

И някъде бях чел че някой правят ремонт на този проблем, но за известен период от време, за това си мисля направо да го сменя с Next Generation :zustimm:

Аз ти пиша от първа ръка(не съм чел, чул и т.н.), че 2-ра година карам след ремонта(сменя се процесора с 1г.гаранция)и нямам проблеми!Ако си решил да го сменяш с концерт 2 - друга бира.По принцип в по-късните модели(след 2001г.) го вграждат серийно.Като гледам на размер е същото като концерт 1, обаче не съм сигурен, ако го сложиш на тая букса дали няма да изгори нещо.Пусни си тема в раздела за техника/електроника, там със сигурност ще ти отговорят.Успех!

Редактирано от Sergeio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Скоро си купих ТТ за втори път.На първото на таблото излизаше антенка за сверяване на часовника, а на второто - не . И не знам сега как да си сверя часовника и датата.Моля за съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро си купих ТТ за втори път.На първото на таблото излизаше антенка за сверяване на часовника, а на второто - не . И не знам сега как да си сверя часовника и датата.Моля за съвет.

дърпаш лявото болтче навънка и въртиш и сверяваш :zustimm: на таблото демек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VAG COM.

Ритнал си нещо в добрия случай.

В още по-добрия, някоя невръстна тесноманка е сритала бега под предната седалка.

Лоши случаи не знам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm: Стана, за което ,благодаря! Сега светна аербека ! :2gunsfiring_v1: Някакви идеи?

отвори жабката и виж дали позицията не е на офф, ако такова го врътни с ключа на он. ако е датчика до скоростите :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оффф и на мен днеска ми светна аербега....някакъв вирус да не е тръгнал по ТТ-та аххахахаххахахахахахаах......ама верно защо ли свети ? <_< <_< <_< <_< <_< датчика до скоростите не свети, само този на таблото

Редактирано от tsveti4kaaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не вярвам да е от пролетното време хехе :hilezh: на мен днеска не ми светеше, да се надявам да продължава така. най-вероятно, ако я прегледате на ваг, ще си каже :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вага оправи всичко(с аербега)! Смених ремъците ролките,масло, филтри,гумите, водна помпа и термостата, както така и два шарнира-за всеки случай.Сега ще сменя и микроключетата на вратите и.......съм готов.Да, да- ама не.Снощи ми откраднаха капачката(за болтовете) на едната джанта.На тоя ако го намеря,много ще му е трудно понататък да краде , но карай.Ако някой знае от къде да си намеря такава капачка(че не ме бива по кражбите) - ще почерпя.Джантите са оргинални 17-ки на ауди с декоративни болчета по тях!!! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капачката на джантата или капачки за болтовете ти трябват, ако за капачки на болтовете питаш , аз си купих от Ауди , 7 лева или нещо такова ми излезнаха за всички джанти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вага оправи всичко(с аербега)! Смених ремъците ролките,масло, филтри,гумите, водна помпа и термостата, както така и два шарнира-за всеки случай.Сега ще сменя и микроключетата на вратите и.......съм готов.Да, да- ама не.Снощи ми откраднаха капачката(за болтовете) на едната джанта.На тоя ако го намеря,много ще му е трудно понататък да краде , но карай.Ако някой знае от къде да си намеря такава капачка(че не ме бива по кражбите) - ще почерпя.Джантите са оргинални 17-ки на ауди с декоративни болчета по тях!!! :bia:

защо и микроключетата на вратите колега? :) иначе много хубава работа си свършил, кофти за капачката. както каза цветичка, пробвай да си купиш от ауди :zustimm:

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микроключетата- защото не индекира , че е отворена врата- на включени фарове не дава сигнал и не светва плафона , както така и включва алармата автоматично!!!А за капачката открих нещо , но май нямат в наличност!!!

http://emk-33.com/shop/index.php?cPath=58_451_9037&sort=2a&page=5

post-68886-0-51532100-1332880941_thumb.jнещо такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...