Jump to content

Купувам стари катализатори


wolf_882

Recommended Posts

Купувам стари катализатори от всякакви моторни превозни средства!

За да ви кажа точна цена,са ми нужни, марката на колата от която е свален катализатора,и сериения номер на него! Работя и с ЕКОНТ. Куриерската такса е за сметка на изпращача!

Керамични Катализатори:от 40лв до 800лв на брой!

Метани Катализатори:от 20лв до 60лв за брой!

Керамика в насипно състояние:от 30лв до 200лв за килограм!

Очаквам предложения

София 0896459122 0877787796

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Колега и аз имам катализатор, но е изтърбушен т.е. е само вътрешността. Цял е и е чисто здрав (като нов). От ауди А4 1.8 турбо куатро 1998г преди фейслифта. Извинявам се, но каталожния номер за момента го нямам ако не е проблем само ориентировъчно да ми кажеш цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дай цена за катализатор от Пасат 2002г. 1.9ТДИ 131к.с АВФ мотор, номера на катализатора е 3B0131701Q http://www.tavauto-used-car-parts.com/bilder/produkte/gross/NEUTEILE-KATALYSATOR-AUDI-SKODA-VW-3B0131701Q-8D0178E-3B0-131-701-Q-4B0254200HX_b2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Внимавайте, вчера dimitrachko или wolf_882 и двата телефона са негови се опита да направи грабеж на родителите ми!

Звъннах му в 10 часа сутринта за катализатор, обаче като му казах, че ще изпратя майка ми и баща, той каза, че може да се видят само вечерта в

18 часа. Изпратих майка ми, която е на 60 години и баща ми, който е на 70. Чакали го пред кино Арена, а той им казал, че ще дойде

след час, явно за да стане по-тъмно. В 19 часа той е казал, че не може да отиде на входа на киното и ги е викнал в дъното на

паркинга. Родителите ми не са заподозряли нищо и са отишли. Там той ги е чакал с още един, взел катализатора в ръце, погледнали

се с приятеля му и казал на майка ми, че той ще вземе катализатора и тя да не очаква пари от него.

Представете си какъв стрес е било за възрастната жена, сама в тъмнината, като знае, че разчитам на тези пари. Хванала ги е

за ръцете и започнала да вика за помощ, баща ми също започнал да крещи, те тръгнали да се дърпат и майка ми, толкова по-

възрастна, се борила с тях. Добре, че са минали хора наблизо и явно тези долни измамници са се уплашили и избягали.

Майма ми беше много уплашена и почти разплакана, гласът и трепереше, като ми разказваше това, никога няма да си простя, ако му

се размине. Не знам как може да има чудовища, които да причинят такова нещо и то на толкова слаби и по-възрастни хора.

Той няма ли майка?! Предупреждавам другите, защото тази вечер може да обере вас, вашата съпруга, родители или приятели.

Не мога да приема, че такива се разхождат спокойно, а не са в затвора, не може да живеем в такава държава!

Още днес ще отида в полицията, моля администраторите да предпазят другите хора и да не му позволяват свободно да бъде

рекламиран в интернет, защото не се знае дали всеки ще има късмета на близките ми, и ако се наложи, да дадат информация, за да

може този безсърдечен престъпник да бъде наказан!

Обръщам се към това долно безсърдечно чудовище - да знаеш, че няма да те оставя, ще те намеря и ще се погрижа да отидеш в затвора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алеле маико ,естествено поредното недоразомение,Така да ви кажа за какво иде реч,видях се с майката на това момче,съответно на уречената среща .Съответно катализатора беше правен,не го купих.Тръгнахме си поживо по здраво,случката се разиграва към 14часа следобяд,привечер имали среща с друг колега който също купува катализатори!И по думите на момчето се опитал да го дръпне от ръцете на майка им и баща им.В краина сметка се чухме с момчето по телефона разбра се че е станало недоразомение,и го чакам да се прибере за да ужедоми модераторите че е станало грешка и от моя страна всичко е наред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти от къде знаеш, че е правен. Катализаторът вече е продаден и му нямаше нищо, това, че си се усъмнил е друг въпрос.

Когато говорих с dimitrachko дали vlado_882 или wolf_882 е участвал с него, той най-нагло каза, че е така явно за да го замеси. Снощи говорих с този колега излиза, че той не е направил нищо, майка ми се е видяла с него следобяд, той се е усъмнил и не е взел катализатора. Катализаторът вече е продаден, нямаше му нищо, но така си е преценил. Това което ми каза по телефона е, че dimitrachko още през деня му е казал, че вечерта ще се опита да открадне катализатора. Така че ще е много нагло и подло, ако успее да се измъкне, с това че катализаторът не е хубав и той е искал да направи добро на света, като викне майка ми на тъмно и се опита да й го изтръгне от ръцете! Когато се е видял с нея не е казал, че катализаторът не му харесва, а е започнал да се бори с жената толкова злобно, че си е порязал ръката в катализатора. Щом се е съмнявал защо е трябвало да прави грабеж? Предупреждавам всички, защото човек не очаква и не може да е заствахован. Пише се dimitrachko телефонът му е 0878332552 Няма да му позволя да се измъкне по такъв долен начин, защото това, което е направил е грабеж и защото е изплашил толкова много двамата ми възрастни родители!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не сте подали жалба в Полицията? И да отиде да си извади едно удостоверение от съдебна медицина за лека телесна повреда, щом е порязана и с частна жалба в СРП. Да го питам тогава каква песен ще запее...

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Така стана объркване с колегата сме се изяснили когато има възможност (днес/утре) ще пусне пост в темата че от моя страна висчко е точно и ме е объркал. ето и линк с пост прочетете последния коментар в темата http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?f=12&t=49909

Опа моя грешка не прочетох че колегата го е написал че нямам нищо общо! За което да ме извините за по горния пост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

"ъп"

4. "ЪПВАНЕ" НА ОБЯВИ СЕ РАЗРЕШАВА ПРЕЗ ИНТЕРВАЛ ОТ 24 ЧАСА ЕДИНСТВЕНО И САМО ПОСРЕДСТВОМ БУТОНА "Повдигни темата"!

4.1. ДВА ПЪТИ НЕСПАЗВАНЕ НА т.4 ВОДИ ДО ИЗТРИВАНЕ НА ОБЯВАТА.

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...