Jump to content

качване на карти Гармин


Recommended Posts

Имам Гармин nuvi 255W обаче нещо не съм доволен от картата вътре и искам да е сменя а и да си добавя да бе предупреждава за камери и всичко някой може ли да ми даде инфо как да качвам и какви са процедурите защото имам в нета пуснати хиляди теми но нещо не се справям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи бях го купувал от англия този гпс още преди време но не съм го ползвал сега ми се наложи да го ползвам обаче много проблеми прекарва ме през пътища където изобщо няма такива :hilezh: също така нито камери ми показва нито нищо най просто казано само ме бърка :) гледах в замунда някаква карта ли какво е http://zamunda.net/details.php?id=206844&hit=1 изтеглих го но незнам сега нито как се качва нито нищо гледам из разни форуми че има нещо като приставки който се слагат допълнително. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.garminclub.bg/

В един от разделите за POI (points of interest) има един файл който се казва speedcams... там пише къде и как да го сложиш, той е за камерите а също и за най честите полицейски засади по пътищата. общо взето чети там форумът доста мжое да ти помогне :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш плати си абонамент в www.karta.bg.Аз имам още 1година абонамент пращат ти всички обновения и само трябва да влезаш в сайта и да включиш ГПС-а към компютъра и той сам си актуализира картата.Излизат сердно на 3 седмици обновявания

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40 лева е за две години абонамента, смешна сума за това което получаваш всъщност.

Ако не ти се дават пари, има и безплатни карти.... има и крадени карти ама малко се чете.

Като цяло нищо сложно няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качествен продукт и работеща обратна връзка.

За календарна година излизат четири актуализации, в такива времена живеем че се строят яко магистрали :hilezh:.

Частта с офф-роуд пътеките, заслони, хижи и паланки.... не ги броя те са ясни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...