Jump to content

Сверяване часовник !


leketo84

Recommended Posts

Колеги помагайте , как мога да си сверя часовника на А6 Allroad с голямата навигация е ако има значение ! При смяна на акумолатора се разстрои и в книжката , която е на немски видях копче MENU до врътката за ел.огледалата , но при мен няма такова :steinigung:

Редактирано от leketo84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега , на таблото има две ръчки . Едната е за нулиране на дневния километраж , а другата като се натисне се прави ауто чек на системата и изкарва информацията за следващия сервизен интервал . Това е лявата ръчка , точно тя има възможност да се изтегли към теб така се влиза в режим настройка на часовника и тя се върти наляво и надясно . Мисля , че с тези насоки ще успееш да се справиш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега , на таблото има две ръчки . Едната е за нулиране на дневния километраж , а другата като се натисне се прави ауто чек на системата и изкарва информацията за следващия сервизен интервал . Това е лявата ръчка , точно тя има възможност да се изтегли към теб така се влиза в режим настройка на часовника и тя се върти наляво и надясно . Мисля , че с тези насоки ще успееш да се справиш .

Олелелел много ти Блогодаря , сега ще проверя ! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...