Jump to content

Автостъкла


gutiero

Recommended Posts

Преди 2 години сменях челно стъкло в Кобра и да споделя, че хич не съм доволен от обслужването там. Трябваше сам да си искам прахосмукачката да си изчистя остатъците от старите силикони и уплътнения, бяха ми затрупали старото стъкло без да ми свалят стикера за прегледа след като ме увериха, че ще ми го сложат, огледалото за обратно виждане ми падаше при минаване през дупка... абе заеби...и ми се оправдават че имало много коли тоя ден та затова било така. Ми мама му стара имам час записан от 3 дена, да си правят сметката, аман от мерак за лапане!

Тая Кобра е до кино Арена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в тая Кобра с/у Арена са много грамотни момчетата.Работя доста добре и знаят как да пипнат.Това го казва доказал се майстор, а и аз съм много доволен от тях.На старата 80-ка там си сменях челното стъкло.Цената беше 190лв за испанско тонирано стъкло със сенник и оригинално уплътнение.Другото е тяхно производство но не е добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си смених предното стъкло на ауди 100 с гумената лайсна - 130лв. Това е без ддс - щото минава през каското. Работата е за 1 час но после трябва да остане на място колата - поне още 3 за да стегне силикона. Лепенките всичките ми ги прехвърлиха.

Много съм доволен от обслужването - Кобра - срещу Арена Запад.

Преди 3 месеца го бях сменил в Кобра на Симеон - страшни некадърници!

Бяха ми сменили лявата и дясната чистачка (аз не знаех че дясната е с по-дълго рамо - но те все пак с това се занимават и трябва да им е кристално ясно)!

предполагам и че ми бяха сложили стъкло с люспа и затова трябваше отново да го сменям. Не ходете в Кобра Симеон !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от обслужването - Кобра - срещу Арена Запад.

Напълно подкрепян това изказване за момента съм им бил 3 пъти клиент и оплаквания нямам.

За стъклото на мен ми излезе 160 лв без уплатненията а с тях мисля беше + 15лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то аз бях там преди 2 години де.Сега може и да са паднали цените. Баща ми също си смени там стъклото на Меро,и той доволен.А и стъклото е абсолютно същия цвят като останалите.

Редактирано от Jorata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и аз скоро сменях челно стъкло-135 лева в Мустанг - испанско 1 год гаранция със зелен сенник -телефони: 9520766 , 8518694

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...