Jump to content

Ауди А4 01- 03г. Дизел и други


Recommended Posts

Ауди А4 2001- 03г. и други коли и мотори на части и цели! Лек удар, но има повечето неща, всичко от двигателя, окачване, всичко от интериора, салон, кори, табло и т.н. почти всички външни елементи, врати, капаци, калници, брони, джанти, гуми и други, за повече информация, пишете или на телефони: 0876 88 94 57 - 0876 92 07 51

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Нови по - ниски цени на всичко !!! За допълнителна информация пишете тук в темата или на тел. 0876 88 94 57

17 Джанти с гумите са продадени 400лв Алтернатора е продаден 100лв. и турбото 370лв. предната броня също и стоповете също. Абсолютно всичко останало което се сетите е налично, колата е дизел. :) Изпращам с куриер или собствена доставка за София, Северозападния регион и София окръг, ако е за някъде другаде допълнително уговаряне :(

Редактирано от Андерсон
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме за Ауди А4 Б6 1,9 ТДИ 131кс. лоста за чистачките дали имат копчета за бод компютъра /превключване разход на гориво и т.н./ и ако има каква е цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме за Ауди А4 Б6 1,9 ТДИ 131кс. лоста за чистачките дали имат копчета за бод компютъра /превключване разход на гориво и т.н./ и ако има каква е цената.

Има копчета за борд компютър :dance: 40лв. за цялото лостче, ако имаш интерес пиши едно лично съобщение да се договорим допълнително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки на салона и цена.....мерси.

Салона с корите на всички врати и някои други неща към салона 570лв. но не е крайна цена. Много много запазен, снимки нямам възможност да изпращам до 10 дни. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега да те питам жабката дали е здрава, ако може снимка и някаква цена.

Здрава, тъмно синя и бежова, цената е 40лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!:)

Става въпрос за А4 Б6 нали? Търся рамената за чистачките. Моля, пиши ми за наличност и цена.

Поздрави

За Б6 да, но едната е продадена, ти мисля, че ми звъня, успех :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Каква е музиката и ако е комби имаш ли капачето на триъгълника?Цени

Оригинална но сд - то е продадено, не мога да се сетя какъв е този триъгълник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Привет, цена на гумената лайстна долу на предната врата (пасажерската, ако е здрава)? Audi A4 B5 facelift

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, интересува ме цената на капака на въздушния филтър с въздуховода и датчика с гуменото уплътнение за течността на чистачките

Извинявам се и евентуално цената на цялото казанче за течността на чистачките ако има датчик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, интересува ме цената на капака на въздушния филтър с въздуховода и датчика с гуменото уплътнение за течността на чистачките

Извинявам се и евентуално цената на цялото казанче за течността на чистачките ако има датчик

Остави един телефон да ти звънна да се раазберем на бързо, че не бях в България в момента съм много зает и нямам много време за форума : ) :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне не вдигаш телефона от доста време, след като трябваше да си спазиш обещанията,ще го напиша тук,за имат едно на ум колегите.Колеги внимавайте и по точно гледайте какво купувате от тоя пич,че на думи е много коректен,но всъщност нещата стоят по различно.Преди месец взех от него един ЕГР клапан с уговорката ако тече и не работи да му го върна,защото това няма как да се разбере докато не се монтира.Взех го монтирах го и той се оказа по зле и от моя.Звъннах му и се разбрахме на другия ден да се видим.От тогава нататък телефона не се вдига,а като му звънна от друг номер вдигна и се почнаха "извинявай имах проблеми и тем подобни глупости":hilezh: Просто си имайте едно на ум като купувате,че се напълни с дребни души...аз не съм за 50-те лева,но мразя такива играчи..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 3 months later...

цена за арматурното табло ако е черно за б6 лява дирекция и барче

Пиши ми на съобщение телефона си да ти звънна, има всичко което ти трябва :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...