Jump to content

прекъсва за секунди при палене ?


mtiholov

Recommended Posts

здравеите колеги първо да ви честитя новата година да ви пожелая мн здраве най вече и много много безавариини километри :hilezh: .

Та колеги от извесно време забелязах ,че когато паля сутрин и особенно когато е по студено навън като запали колата за около една две секунди каточели прекъсва ли претриса ли немога точно да го определя,после не е така ,иначе пали от раз,искам да ви попитам дали може да е от маслото 10на40 е кастрол дали не и идва малко гасто сега зимата и затова да прави така :) ....колата е А4 1.9 афн 2000г.

Редактирано от mtiholov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и моята е така ама не й правя проблем за няколко стотни :hilezh:

не че ще се втурна в ремонти ама просто ми е лубопитно дали това може да е от маслото ,лятото не го превеше а и като е по топло сега не го прави само сурин и когато не е в гаража на топло :). Ти с какво масло си ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С най евтиното което успях да намеря, :hilezh: иначе лятото и при мен е добре мисля 4е е от студа

да определено е от студа ! ,но незнам дали от по гъстото масло се получава така ,ама маи от това ще излеза .. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

тези дни ще го сменя ще и сложа MOTUL 5W-40 Specific 505.01 ,ще пиша дали го прави и с пълна синтетика :respekt:

за хората с този проблем които съм описъл по горе ,всичко се дължи на маслото ,вече 10 дна съм с посоченото масло и всичко си е както трябва, така че определено избягваире полусинтетиките ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от студа е.....съвсем нормално, аз едната я карам с касттрол другата ми е с валволин (с него ч купих и още не съм го сменил) но и двете го правят.......но само ако са спали навън....ако си с гараж, вече не би трябвало да хълца (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...