Jump to content

Apple iPad 3


Recommended Posts

Има много слухове ама не е ясно кое е истина.

Китайски източници твърдят, че Apple правят всичко възможно да ускорят процесите по изработката и сглобяването на новите таблети iPad 3. Целта е той да бъде завършен и ако не пуснат, то поне анонсиран на 24 февруари. Това е датата, която отбелязва годишнината от рождението на вече покойния съосновател на Apple – Стив Джобс. За да постигнат целта си, заводите които произвеждат машината ще работят на пълни обороти дори и по време на празниците. През идната година, Apple се очаква да представят едни от най-иновативните си продукти от доста време насам – iPad 3 с Retina Display, MacBook Pro с Ivy Bridge процесори и “One More Feature” (за която има много спекулации), както и iPhone 5 с напълно обновен дизайн.

Вече се появиха слухове от редица източници, че следващият iPad ще е малко по-дебел от сегашната втора генерация. Това обаче очаквахме да е заради Retina дисплея с висока резолюция. Възможно е и причината да е друга – според Digitimes батерията на iPad 3 ще е с капацитет от 14 000 mAh, което е над двойно повече от сегашните 6579 mAh батерии. Според други “вътрешни данни”, моделите които Apple са ни подготвили са два – единият ще е така нареченият high-end или скъпа конфигурация с най-добрите технически характеристики, а другият – версия на таблета, отново с 9.7-инчов дисплей, но с по-слаби спецификации.

По-скъпият iPad вероятно ще е с Apple A6 процесор, 1GB RAM и 5 или 8-мегапикселова камера.

Imagination Technologies е британска компания, известна с производството на PowerVR графичните си чипове за ултра мобилни устройства. По щастливо стечение на обстоятелствата тя е сериозен партньор на Apple (калифорнийците дори притежават част от нея) и последните модели iPad и iPhone работят именно с нейни чипове – основните “виновници” за смразяващите графични елементи в игри като Infinity Blade. Компанията издадоха малко информация относно последния си проект, който подготвят в момента – PowerVR Series 6. Той ще съдържа две версии G6200 и G6400. Те ще поддържат OpenGL ES “Halti”, OpenGL 3.x/4.x и OpenCL 1.x. Скоростта им ще е до 20 пъти по-висока от тази на сегашните модели, запазвайки до пет пъти по-добра енергийна ефективност.

iPad 3 Screen Exposed – Pictures

iPad 3 Latest – Exclusive Retina Display Pictures!

Foxconn & Pegatron Begin Assembling Retina Display iPad 3 For Launch In Early March [Rumor]

и бла бла

Та, некой чака ли го ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си се интересувал досега от продукти на Епъл, за да знаеш, че там всичко е обвито в пълна секретност и почти никога не изтича инфо какво, как и кога ще излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ,веднага го купувам щом излезне .

Ипад 3 ще бъде с 4 ядрен процесор сигура

Редактирано от audi a6 2.5 dizel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си се интересувал досега от продукти на Епъл, за да знаеш, че там всичко е обвито в пълна секретност

ако "случайно" някой пиян служител на компанията не "забрави" някое от новите устройства в някой бар :zustimm:

иначе в общи линии го чакам да го видя и ебентуално моа го грабна....но така или иначе в Дания ще го има най-рано 2 месеца след официалното представяне....когато и да е то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждам как едното ще замени другото, но един ден живот и здраве като взема ще си кажа как ми се е отразило:steinigung:

един колега в офиса каза следното- "денем когато работя съм на макбука....през свободното си време съм на айпада".... и те така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Apple Will Announce The iPad 3 In Early February

не виждам как едното ще замени другото, но един ден живот и здраве като взема ще си кажа как ми се е отразило:steinigung:

един колега в офиса каза следното- "денем когато работя съм на макбука....през свободното си време съм на айпада".... и те така...

More And More Businessmen Are Chucking Their Laptops In The Trash For iPad

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

докато не го пуснат на сайта на ябълката - сичко е слух :)

ти кво си се разпалил толкова? искаш да зимаш ли?

бтв залагам 2 бири, че айпад 3, ще е айпад 2S ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не остана много време до март, скоро ще разберем.

Само да излезе го взимам, не знам що се навих да чакам тройката 2 месеца. Трябваше по коледа двойката да взема ама нали съм си българче все да се не се мина. И са чакам тройката.

И аз по скоро мисля, че ще е 2с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш оппаквания от сегашния дисплей ли?

аз ако е рекъл господ, също мисля да се метам на новото айпад ама да видим какво ще покаже сабята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората преминали на айпад ,все по малко ползват лаптоп .

A колега не е така,след iPhone взимаш iPad ,а след това решаваш че имаш голям зор за MAc booK

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш оппаквания от сегашния дисплей ли?

аз ако е рекъл господ, също мисля да се метам на новото айпад ама да видим какво ще покаже сабята :)

Перфектен е дисплеят, но ми се иска ppi да е като на iphone4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A колега не е така,след iPhone взимаш iPad ,а след това решаваш че имаш голям зор за MAc booK

Глупости. Айфон 4 ползвах известно време и просто не ми трябва. Директно си скачам на айпад. Поредните легенди.

Перфектен е дисплеят, но ми се иска ppi да е като на iphone4.

Ще стане, дали тая или следващата година не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости. Айфон 4 ползвах известно време и просто не ми трябва. Директно си скачам на айпад. Поредните легенди.

Може би 4 ката да не става за всички професий ,представям си как някой апматусист връзва с едната ръка, а в другата ръка говори с 4ка

За ipada няма да съжаляваш,излезе ли 3ката и аз ще сменя моя

Редактирано от a4 avant s-line
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...