Jump to content

Продавам AUDI 80 B4 2.0 '91 - на части


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Пускам една Б4 за продажба на части. Колата е седан, 91год., мотора е 2000 куб. няма ел. пакет. Цвета е червен. Има монтирана газова уредба с голяма бутилка. В момента е със зимни гуми -(15-ски две TIGAR и две KORMORAN). Към момента от колата са продадени няколко елемента: километраж, ляв фар и ляв мигач, серво помпата. Другите неща са налични.

Снимки на колата може да се видят тук: Цък

За повече информация питайте тук или на лични. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моноинжекцията каква е и колко?

Да сега видях че съм пропуснал да кажа че колата е с ABT двигател, моноинжекция 2000 куб. за което се извинявам на всички!

;) Поздрави :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодаря на Mecho за вниманието,с което се отнесе към запитването и поръчката ми, въпреки че не беше на голяма стойност. Колегата е много коректен и за в бъдеще пак бих го търсил, ако се наложи.

Успех!

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Mecho за вниманието,с което се отнесе към запитването и поръчката ми, въпреки че не беше на голяма стойност. Колегата е много коректен и за в бъдеще пак бих го търсил, ако се наложи.

Успех!

:bia:

И аз Благодаря taiko! Радвам се когато хората са доволни и че мога да помогна в дадена ситуация! :zustimm:

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предна броня да ти се намира ?

За съжаление не колега, защото докато почна да я разглобявам един бус се беше е подхлъзнал и я беше натиснал и спукал, а в резултат при свалянето направо се отцепи на две части и тъй като не ставаше и за лепене я изхвърлих.

И мен ме е много яд , но ..... мал шанс! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересувам се от предният капак в какво състояние(виждам, че има някакви щети по него), решетките в бронята дали са налични и заден десен вътрешен стоп. И ако може някакъв начин за връзка. Предварително благодаря! :help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега интересуваме дали имаш резервна джанта (може и с гума) 15-ска 4х108

Имам я колега!

:zustimm:

Колега интересувам се от предният капак в какво състояние(виждам, че има някакви щети по него), решетките в бронята дали са налични и заден десен вътрешен стоп. И ако може някакъв начин за връзка. Предварително благодаря! :help:

Предния капак е добър има го и стопа!

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега интересува ме за тези халогени от купе дали ще станат на 90 тка б3 и ако стават цена някаква :)

Стават колега, но ги взеха!

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...