Jump to content

Проблеми при Audi A4 1.9 TDI


f0ble--

Recommended Posts

Здравейте колеги преди няколко дни си закупих Audi A4 1.9 TDI имах малко път към Бургас и се прибирам вечерта и вече бях влязъл във Варна и настъпах газта и нещо от дясната страна на колата изпука незнам какво е спрях огледах колата видимо нямаше нищо запалих тръгнах но колата не вървеше като преди настъпвах газта а колата придърпваше и не искаше да наема а когато подадох повече газ и в дясната страна на колата започва да се чува едно бучене.Мисля че се е случило нещо с турбото но не съм сигурен. Забравих да отбележа че след тази авария когато тръгнах колата се удими и замириса на сурова нафта... Наистина ще съм много благодарен ако някои ми помогне.

Благодаря предварително. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бучене ли се чу или виене?

Като я форсираш на празен ход вдига ли си обороти след 3500?

Чува се бучене и да вдига оборотите на празен ход но когато тръна няма сила да потегли и не мога да развия повече от 50 км/ч...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се спукал някой турбо път(маркучите на турбото) или пак някой вакуум!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се спукал някой турбо път(маркучите на турбото) или пак някой вакуум!?

Незнам утре ще я погледна че вече стана тъмно и нишо немога да разбера да се надяваме че няма да е самото турбо защото знам че то струва около 2000 лева а незнам откаде ще намеря толкова пари.... Благодаря все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2000 лева

Не вярвам да е турбината, но 400-500лв., ще си намериш перфектна турбина ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, както го обяснява, точно на турбина прилича... май продавачът на въпросното Ауди е ударил джакпота, като се е отървал от него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрали от какво е :gruebel:

да разбрах пластмасата под турбото се е пръснала и от там засмуква въздух утидох в сервиза на бош и ми взеха 60 лева..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...