Jump to content

A6 allroad error 01776 57-10


daskal4e

Recommended Posts

Здравейте,

Мой приятел има следния проблем с Ауди А6 Allroad. Налична е грешка 01776 с под-код 57-10. По описания от нета грешката е свързана с модула Е281, който отговаря за окачването. Въпроса е - проблем ли е да се кара така или се налага ремонт? Къде се намира въпросния модул Е281?

Предварително благодаря на отзовалите се!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво прави освен тази грешка? при мен имаше грешки, но като имах проблем с възглавниците. като изпускат, компресора помпи и понякога загрява. и си го записва като грешка това. намирал ли си я спаднала (от едната страна) например?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нищо не прави, тоест колата си върви. Не изпускат възглавниците, а грешките са вече две - другата е същата 01776 само че с под-код 47-10. След изтриване с ВАГ-КОМ автомобила работи известно време и грешките се появяват отново. Съмнява ме да не би да е въпрос на окислени клеми на този модул Е281, намира се зад копчето на таблото, почистихме клемите с контактен спрей, но няма ефект.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

57 Electric circuit failure

47 No Communication or Incorrectly connected

Това са 57 и 47 ако не, фоулти (е281) ..

Питай приятеля си дали са му сменявали възглавници. В английския форум има няколко такива случая след смяна. Дано да е в кабеляка...че тоя Е281 е около 400 евро в ибей.

По таблото нищо ли не свети? За нормално време ли качва 1-4 и сваля? Не запецва ли на 4?

Погледни атачмънта ..много полезено инфо сигурен съм че ще се справите.

Редактирано от 4VS2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...