Jump to content

Купувам мулти волан S-Line за А4 2005


icemaan

Recommended Posts

Колеги,

Това е сегашния волан, който си е на колата и аз искам да го заменя с мулти волан!!!

Показах го заради цвета, ако евентуално се намери този цвят. Но дори да е друг цвят не ме притеснява.

Като гледам колко е трудно намирането на S-Line волана да кажа, че вече съм склонен и да не е S-ков, да е обикновен, само да е мулти... :)

Редактирано от icemaan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Да ти кажа честно приоритет ми е мулти волана, защото на дълъг път е много удобно и не се разсейваш.

Емблемата S-Line върху волана мислех че ще е по-скоро бонус заради смяната, а не че ми е фикс идея....

Каква е твоята гледна точка? Казваш ще е грешка.... Би ли обяснил?

:)

Редактирано от icemaan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм привърженик на трилъчевите спортни волани.Волана трябва на първо място да е удобен, второ по важност ми е да е красив, ако има и мулти добре, ако няма пак добре.Не отричам мултито, имах четирилъчев мулти волан и ми беше удобно да щтракам копчета, но го смених за трилъчев без мулти и сега се кефя повече, много по удобен ми е.

Четирилъчевия вариант на волан на А4 Б7 за мен е страшно грозен, направо седи като петно на хубавия интериор.

Всичко опира до приоритети, то си го написал кой е твоя, за мен е друг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това пък човек да сложи s-line волан, на кола, която не е s-line изпълнение не го разбирам... Просто човек малко да разбира, и ще се досети, че този волан не е от тази кола... Успех с продажбата и жената, която да гледа в камерата за задно виждане! Ха-ха :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...