Jump to content

Реле подгревни свещи


momchilm

Recommended Posts

Здравейте колеги, вчера като си тръгнах от работа се опитах да запаля-да ама НЕ. Върти като полудяла ама не пали.Обадих се на майстора ,който ми прави колата,той ми даде жокер.С кабел за палене дадох директен ток към свещите за около 10-12 сек.врътнах и запали.Оказва се че релето ми е заминало. Та питането ми е: може ли някой да ми каже къде се намира това реле на Ауди 1.9 TD, той ми каза че трябва да е при мотора,гледах заничах от тук от там ама не видях такова нещо. Моля ако някой знае къде е да помогне ,ако може и да го снима за да знам и какво представлява ОГРОМНО Благодаря !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някакъв номер на това реле,че там са няколко :(

Колега,моята е 1,6ТД.Релето се намира под кората на предното стъкло.Има предпазител-пластина 50 или 60амп.захваната е болчета 4мм.най вероятно е прегоряла сменяш с нова. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте колеги, вчера като си тръгнах от работа се опитах да запаля-да ама НЕ. Върти като полудяла ама не пали.Обадих се на майстора ,който ми прави колата,той ми даде жокер.С кабел за палене дадох директен ток към свещите за около 10-12 сек.врътнах и запали.Оказва се че релето ми е заминало. Та питането ми е: може ли някой да ми каже къде се намира това реле на Ауди 1.9 TD, той ми каза че трябва да е при мотора,гледах заничах от тук от там ама не видях такова нещо. Моля ако някой знае къде е да помогне ,ако може и да го снима за да знам и какво представлява ОГРОМНО Благодаря !!!

na moeto a4 2,5 tdi e pod kompiotara na kolata i nomera my e 202

post-42799-0-90174100-1332653206_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...