Jump to content

Смяна на халогенна крушка


DieLikeTheResT

Recommended Posts

H3 са, да! Колегата другото ти го е написал как става. Само аз да добавя да избягваш някви "ксенонови" имитации, щото горят в рамките на 2 седмици! Аз се излъгах един път така, та да ти кажа! Там махането на буксата от самия халоген може да те озори малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли да ме опътите към какви марки да се ориентирвам, да избегна проблемите :)

Hella, Osram, Philips...

Която си избереш.

Аз сега съм с General Electric ама 100W, по-трудно се намират тия - евтини, но работят! :hilezh:

Ако се поразтърсиш за по 10-15 лв (по-спомен) има комплекти на Osram 55W, дето отдават повече % светлина , и не натоварват ел инсталацията (не повече светлина от 100 ватовите, ами от другите 55-ци). Аз на късите сега сложиш H1-ци на Philips, дето пишеше, че са уж 50 % по-силни и преди да ги сложа бях скептично настроен, но като смених на единя фар крушката, а на другия си беше старата, разликата беше наистина огромна. Така, че разтърси се за някви такива. В OMV съм виждал такива на Osram.

A пък, както казах, ако искаш най-обикновени крушки за 3-4 лв си взимаш едни General Electric и си ти! Продават ги по Еко-тата. Аз мойте така по-случайност ги сложих, щото ми беше изгоряла една от тия готините "ксенонови" крушки, и се нервирах, спрях на едно Еко и ги взех тия. Вече над полвин година карам с тях и нямат проблеми! :flehan:

Са сигурно щото много говоря утре ще ми изгорят и двете! :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за информацията пич, поздрави. :)

За нищо, за нищо! :zustimm:

Айде със здраве и приятна събота и неделя! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...