Jump to content

Странен проблем със съединителя. Задържане на спирачен апарат.


BajVUlcho

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Вече трети път ми се случва да ми потъва съединителя и да ми изхвърля течността през долната помпа(поне видимо от там тече). Странното, е че се случва един път на два месеца и като долея течност се оправя. Въпроса ми е дали някой има представа на какво се дължи това? Да добавя че течността не изтича, не всеки ден но през ден я поглеждам и нивото не мърда. Може ли да се дължи на въздух в системата на съединителя?

Другия ми проблем е че предния левия спирачен апарат задържа и диска се е изкривил за няма и 5000км, като преди смяната на дисковете е раздвижен апарата, пак е карана колата, и след това са сменени дисковете. Разглееждах темите във форума и смятам да си купя ремонтен комплект с всичките уплътнения и маншони да ги сменя да видя дали ще има ефект. Бихте ли ме ориентирали какъв ремонтен комплект да купя? И съшо така да попитам за някакви особености при разглабянето на предните апрати за разлика от задните? Разглеждах темата за рециклирането на задните апарати, но снимките явно са изтрити или просто не иска да ми ги отвори?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...