Jump to content

Recommended Posts

Колеги , някой има ли впечатления от работата на сервиза???

Направиха ми много по-добра оферта за смяна на консумативи и части от Автотрейд, но да ви призная нищо не съм чувал за този сервиз. Намира се малко преди Техномаркет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, че не е точно по-темата, но аз съм от Варна и живо се интересувам от сервиз.

Отскоро имам Б4 2.0 16В (АСЕ). Искам да му сменя ангренаж и ми е интересно къде могат да извършат тази услуга - по възможност и качествено. Някакви идеи от Варна - живущи??

А по въпроса Bosh - ходих в един Bosh сервиз (мисля че му викат Цоков). Исках да ми направят диагностика защото много гаснеше колата на свободен ход. Човека който приема вика: туй 2.0 16В ли е? О-о-о-о! Ний тез двигатели изобщо вече не ги поддържаме - мнооого електроника има по тях :bia: . Пък аз си мисля "тоя добре лие" :bia: , ако в тоя двигател има много електроника колко ли има в един компютър :bia: . Ама айде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от Цоков и Канев (Bosch service) съм доволен, ама ме дразни т'ва предварително записване и съответната загуба на време... А за "автосервизи Варна" може да се ползва търсачката. Спомням си, че съм писал в такава тема... За ангренажния ремък бих отишъл в ТЕХ-КО (VALVOLINE service) до Аутомотор. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че Аутотрейд . Тия другите съм ги обикалял , но ефект нулев. Само загуба на време и пари. Цоков лъже с гъза си !!! :bia: а и разбира от коли , колкото аз от самолети :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...