Jump to content

Ауди А3 1.9 131 П.Д Бургас


Recommended Posts

Колеги първо здравейте.Искам да питам за този автомобил някой ако знае нещо.Аз което знам е по телефона и че е обслужен в Автохит и прегледан основно но някой ако го е виждал на живо нека сподели вкарано е преди 3 месеца хареса ми и реших да се регистрирам или по точно ме нави един колега от вашия(вече и аз съм част от него) чудесен форум.

http://www.cars.bg/u690852

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото което прави впечетление е ниската цена.

С 4врати, с този двигател, с този салон и най-вече напълно обслужена, цената хич не се връзва.

Може и причината е просто продавача да иска да я продаде по-бързо, но на загуба.

Иначе километрите и най-вероятно не са резлни, въпреки че частите които се износват (копчето за фаровете и копчетата за климатроника) изглеждат като нови. Има вариант и да са поправяни или подменени.

Не са снимани и двете опори на шофьорската седалка, които най-често се късат точно на тези седалки.

Иначе като цяло евтина поддръжка, супер двигател като вървене и икономичност. Дори си има и врати :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги първо здравейте.Искам да питам за този автомобил някой ако знае нещо.Аз което знам е по телефона и че е обслужен в Автохит и прегледан основно но някой ако го е виждал на живо нека сподели вкарано е преди 3 месеца хареса ми и реших да се регистрирам или по точно ме нави един колега от вашия(вече и аз съм част от него) чудесен форум.

http://www.cars.bg/u690852

Много е хубава на снимки! Отивай го взимай, че да не изпревари някой! Изглежда супер, а с тази моторизация, която е сред най-тачените тук... :flehan:

Човекът е написал крайна цена и сигурно е крайна. Това, че другите пишат 7-8 к за подобна кола не значи, че не продават и на под 6.5...

Дано е твоят автомобил! Успех! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...