Jump to content

PRND мига на таблото


lazomilev

Recommended Posts

Здравейте,

Днес започна да мига индикацията PRND на таблото. Колата е 2.5TDI с предно и е мултитроник със 6 скорости.

Случи се на междуградско. Пристигнах, паркирах, и на връщане беше ОК известно време, явно докато загрее, и проблема пак се появи. Когато пристигнах колата се движеше много трудно на първа и на задна.

Четох доста външни форуми, че е проблем с Transmission ECU-то. Този модул подлежи ли на поправка, препрограмиране, и към кой да се обърна?

От веднъж ли е заминал, или издъхва постепенно?

До края на седмицата съм на морето, направо не знам как ще се прибирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най-вероятно ще трябжа да смениш мозъка на кутията...поне според мен и така ще се оправи...

Личен опит..:) се сигурно като си на задна някой път даже и не тръгва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колега най-вероятно ще трябжа да смениш мозъка на кутията...поне според мен и така ще се оправи...

Личен опит..:) се сигурно като си на задна някой път даже и не тръгва.

Колега, от къде взе ново ECU, втора ръка или? Ако може да споделиш и кой то го смени.

Колко време кара така, от веднъж ли ти отказа или?

Редактирано от lazomilev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато пристигнах колата се движеше много трудно на първа и на задна.

Колега във връзка с това, сменял ли си маслото и филтъра в кутията както е предписано на всеки 60000 км. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега автоматика е в авариен режим...нема как да се оправи сам.Требва да се сменат маслото и филтъра на кутиата...ако и след това нема оправия се сменя избирача този които е долу на самата кутия,но това нема как да стане на пътя,требва си сервиз...0878686218

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че ги чуваш мултитрониците тука по форума , на кое му казваш избирач на мултито.Сервиза ти къде е??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега и аз имам сащият проблем с ECU мултитроника преди лятото говорих с Мишо по този проблем и тои ми каза:

че ги ремонтирал но не давал гаранция, а нов е 2200лв от порше, струва си да опиташ а за нов то е ясно винаги може да се купи. ремонта при Мишо е около 300лв а този проблем не е свързан със смяната на масло и филтър и ваобще с механиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...