Jump to content

Audi A3 релинги на покрива


FidoDido

Recommended Posts

Искам да попитам на всяка А3-ка ли може да се сложи рейлинг на покрива за монтиране на ски багажник или само на sportback може.

Редактирано от FidoDido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли скиори във форума Някой ползва ли магнитнитен багажник. Не се ли прецaква боята от него?

Редактирано от FidoDido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за кое А3 говориш ? За 8L или за 8P ? Рейлинг, ако казваш на релсите на тавана, мосля че само sportback-a ги има. Според мен по-добре вакуумни вместо магнитни.

п.с. нямаш ли отвор в задната седалка за ски сак ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за кое А3 говориш ? За 8L или за 8P ? Рейлинг, ако казваш на релсите на тавана, мосля че само sportback-a ги има. Според мен по-добре вакуумни вместо магнитни.

п.с. нямаш ли отвор в задната седалка за ски сак ?

Еми Харесал съм си едно А3 sportback 2007 ама на снимките не е сниман багажника и незнам дали има ски сак, а райлинг няма тази. Аз писах в гугъл за ски багажници, но има само с магнит, вакумни никъде нестрещнах. А за магнитните пише че магинита е облечен с гумена подложка или нещо такова --> http://superautobg.com/magnitni-bagajnici-za-ski/magniten-bagajnik-za-ski-i-snoubord-vento-5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. фабричните релси на тавана на това ауди са супер ниски, може би не повече от 20мм, аз съм пробвал до сега два вида багажник за релси и нямаш ниаккъв шанс да се монтира. В Порше видях в каталога оригинални напречни греди за фаброчните релси , на промоция ги даваха за 369лв, като след това на тях може да дооборудваш ски багажник, куфар , багажник за велосипед. кутията за багаж е 1279лв , багажника за велосипед 249лв. Всичко това е акция, и по принцип цената е с 25% нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. фабричните релси на тавана на това ауди са супер ниски, може би не повече от 20мм, аз съм пробвал до сега два вида багажник за релси и нямаш ниаккъв шанс да се монтира. В Порше видях в каталога оригинални напречни греди за фаброчните релси , на промоция ги даваха за 369лв, като след това на тях може да дооборудваш ски багажник, куфар , багажник за велосипед. кутията за багаж е 1279лв , багажника за велосипед 249лв. Всичко това е акция, и по принцип цената е с 25% нагоре.

Thule предлагат напречни греди които ще ти станат, ако имаш рейлинг. Плюс багажни за ски ще ти излезе към 500-600 лв сигурно. Според мен ако нямаш ски сак най-удачен е варианта от линка за 250 лв, така или иначе и на кутиите ина това макс скорост ти дават 130 км. С тая кутия ако тръгнеш лятото за море със 130 по магистралата е малко тъпо

Редактирано от FidoDido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...