Jump to content

Подходящо ли е това масло за моята А4-ка?


Danail Danov

Recommended Posts

А бе нищо им няма на маслата. Много по важно е да ги сменяте навреме, отколкото да гледате какво пише на етикетите, който не се знае кой къде е лепил и кой къде е пройзвел. Блаженни са вярващите, който смятат, че скъпото означава качествено.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блаженни са вярващите, който смятат, че скъпото означава качествено.

не е луд този който яде баницата, а този който му я дава баце :zustimm:

средна цена на масло 5л. в германия е 35 евро. тук поне 100 лв. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за да не пускам нова тема искам да чуя мнението ви за това масло и като цяло за марката. Надявам се колегата да не се сърди че ползвам темата му. Понеже стана време за смяна и се колебая между това http://www.motorni-masla.net/index.php?main_page=product_oil_info&cPath=97_135_137&products_id=510 и Castrol Magnatec 5W40 (от темата на един колега) за 1,9TDI AFN. Ще се радвам да чуя мнение от хора, които имат конретни впечатления от марката Valvoline.

Редактирано от Cyclon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сестра ми живее от 15 години в Италия и ми каза че на повечето дрехи на Армани вече пише :made in Turkey: това праве ли ги по-малко Оригинални ? Аз лично съм сигурен че Кауфланд нямат рафинерия така че някои им го произвежда за което те си плащат за тяхната марка!!! Аз лично съм малко запознат с този вид бизнес така че ... ако има спецификация на маслото ме съмнява да е ЛОШО !! Аз лично не намирам разлика в маслото Кастрол , Мотул и Лъки моли или Куантром ....

КОлата ми не го харчи а дали е по тиха - все пак карам дизел не мисл че има разлика !!! :respekt::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сестра ми живее от 15 години в Италия и ми каза че на повечето дрехи на Армани вече пише :made in Turkey: това праве ли ги по-малко Оригинални ? Аз лично съм сигурен че Кауфланд нямат рафинерия така че някои им го произвежда за което те си плащат за тяхната марка!!! Аз лично съм малко запознат с този вид бизнес така че ... ако има спецификация на маслото ме съмнява да е ЛОШО !! Аз лично не намирам разлика в маслото Кастрол , Мотул и Лъки моли или Куантром ....

КОлата ми не го харчи а дали е по тиха - все пак карам дизел не мисл че има разлика !!! :respekt::zustimm:

няма разлика. обикновенно маслото на тези вериги се прави от големите компаний, кастрол, лики моли и т.н. продукта е 1 и същ, само плащаш повече за бутилката и името при другите. и аз имам оригинални дънки д§г купени от сайта, мейд ин турки и мн. други дрехи. има си и турско и турско. и китайско и китайско. света е глобален отдавна и традицийте не са това което са. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е важно къде се правят нещата, а за къде. Защото и ние имаме много качествени неща, но те са само за износ, така че освен ако някой несе е нагърбил със задачата да внася хубави (както един колега), няма как да се разбере кое какво е докато не се пробва и сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...