Jump to content

Закупих си ново ауди а4 б6


Dop4o

Recommended Posts

Здравейте закупих си преди 2 седмици Ауди а4 б6,имах преди пасат б5,но не бях доволен мн мн от него.Та накратко 2001 година 1.8т куатро.С десен волан е понеже работа в Англия и си ги копувам от тук.Изкл. екземпляр е понеже има 1 собственик които го е купил за 36500 паунд-а и сега ми го продаде на мен с 300-тата зора.С черна кожа е и "босс" съроунд.Имам пълна сервизна книжка,преди 900 мили имам сменен андренаж,пистов ремък,масло и филтри.Турбото пее колата е на 129 000 мили!!!Така изкл. добра покупка предницата е изкл. стегната има лек страничен удар преди 2 години от едната страна в бордиур и са сменени носачите от едната страна.по купе,ходова част и турбо,двигател без коментар,нямаше за какво да се хвана като го копувах,закарах го тук на сервиз за пълна диагностика и проверка имам само 2 тръгнали маншона на полуоските,които не са болка за умиране не бяха скъпи ако помня добре малко с смяната е зор ,но 2-3 часа и ги сменям.Така на въпроса да мина мисля си закупя ксенон и така като се разчетох крушките са Н7.Значи намерил съм един искам мнение дали е добър и струва ли си парите.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370640293554&var=640034479529

Ако може коментар или евентуално други предложения,като цена за ксенон не повече от 200-250 кинта кит-а :)

post-76140-0-34128700-1351716243_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега за колата,а за ксенона аз съм слагал на HID но бяха от старият им модел аналогови и не ми харесаха и ги свалих още същият ден,тия като ги гледам са с дигитални баласти и може и да са по- добри.Според мен и според личният ми опит по-добрият вариант от евтините са ЛУКСИМА,имат и хубави цветове само дето 55W в БГ.трудно се намираха,но аз не виждам смисъл да са чак толкова мощтни ако са за късите светлини само.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...