Jump to content

Клубни карти


HITMAN

Recommended Posts

Привет на всички.

Всеки, които има желание да получи клубна карта трябва да премине през следните етапи:

1. Ako e изтеглил и попълнил молбата може да я предаде на Явор(Inkozi) на всяка регулярна среща.

2. Ako няма възможност по точка 1, да прати молбата по пощата на адрес: София, Александър Жендов Nо.5, пощ. код 1113, получател Николай Кършев.

3. Молбите ще се приемат този тур до 30.07.2006

Клубната карта ще ви осигурява всички привилегия да ползвате намаление в договорените за това обекти и същевременно ще бъде опознавателен знак за феновете.

Картите ще бъдат поръчани на 1.08.2006

Самата молба

Molba_Klubna_karta.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 156
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги,

В мене има също така разпечатани празни бланки за молби. Винаги и на всяка среща можете да ме търсите за да ги попълним още на място.

Надявам се да не бъда възпрепятстван и да съм редовен, когато се събираме.

Молбата в doc формат - Molba_Klubna_karta.doc

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Момчета картите са готови, ще бъдат на следващата среща на 8.10.2006. Или ще са в мен или в Инкози.

Някой да има връзки, в някоя куриерска фирма, която да направи доставките за хората от провинцията ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета картите са готови, ще бъдат на следващата среща на 8.10.2006. Или ще са в мен или в Инкози.

Някой да има връзки, в някоя куриерска фирма, която да направи доставките за хората от провинцията ?

I az sam nov,a imam jelanie za klubna karta i stiker no za sajalenie nqmam mnogo svobodno vreme da patuvam,kak moje da se zdubiq sas tqh dvete?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I az sam nov,a imam jelanie za klubna karta i stiker no za sajalenie nqmam mnogo svobodno vreme da patuvam,kak moje da se zdubiq sas tqh dvete?

Всичко е описано по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

а кога пак ще се приемат молби и може ли картата и стикерите да се изпратят по пощата?

А така де има зададен въпрос, пък няма отговор и то от преди 2 месеца! Кажете ще има ли скоро пак създаване на карти? :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам нови карти нови сбирки..кога че нещо ме влече мисалта:zustimm:

Молби за фенски карти и сега се приемат. Имаш бланката. Попълваш. Подписваш. Сканираш. Пращаш на майл или на адрес и чакаш. Когато се съберат достатъчно бройки, за да се пусне серия за печат. Пуска се. Така че... Пращай колега. Ето ти и моя майл ... i_ianakiev@abv.bg.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

данке колега ще я имаш до няколко часа,че е 6 и малко сега не ми се попълва пък и съм на работа май:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Молби за фенски карти и сега се приемат. Имаш бланката. Попълваш. Подписваш. Сканираш. Пращаш на майл или на адрес и чакаш. Когато се съберат достатъчно бройки, за да се пусне серия за печат. Пуска се. Така че... Пращай колега. Ето ти и моя майл ... i_ianakiev@abv.bg.

Току-що ти пратих имейл с прикачена молба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Здравейте, и аз се интерисувам за издаването на клубните карти. Но не успях да сваля файла с молбата, за да я подам. Моля да ми разясните как да действам нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, ще отговоря на всички вкупом. В момента молби за фенски карти, при мен, има точно 13.

Ето прилагам картинка с имената на файловете. Моля, ако има пропуск от моя страна да ми пратите отново молбите си. /i_ianakiev@abv.bg/

Моля, не се сърдете. Правим това в свободното си време, а то на всички е доста ограничено. И нека поне молбите да станат 20. Само, моля, не мислете, че ни е преминал ентусиазъма и сме от-TOSHIBA-ли работата. B)

molbijl9.jpg

Моля, който се разпознае, да напише името си и ника си във форума.

Няколко необходими уточнения.

1. Фенската карта не ви прави официален член на Ауди Клуб България.

2. Фенската карта декларира, че сте част от голямата група фенове на марката Ауди ползващи форума на Ауди Клуб България.

3. На много от хората тук им е през оная работа за Ауди Клуб България и според тях от такива карти няма смисъл. Моля, не ми давайте за пример техните изказвания във форума в имелите си към мен.

4. С картата, при желание, е възможно да се получат и стикери на Ауди Клуб България. Но само стикери - без лайстни, фанелки, чаши, химикалки, календари и други подобни неща за които се сещате, че искате да притежавате.

5. Картата и стикерите не са безплатни. Но пък и цената им е символична. Обикновено се плаща при получаване на пратката, а не под формата на бира на някоя среща...

6. Моля, уважавайте поне малко усилията, които полагаме за да се случват тези неща. Напомнящи/подритващи имейли през една седмица са излишни. Вервайте ми. Големи хора сме.

:hilezh:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...