Jump to content

Ауди 1,9 tdi


Recommended Posts

НЕ искам да споря с никой просто си казвам мнението, който иска да ходи да набива за служебна А3-ка 1.9 TDI с пет скорости на 240 000 километра карана в България, от N-на брой хора с български горива 17 000 лева НЕ МЕРСИ. Да не говоря как въпросния собственик продава колата ту за 17 000 лева, ту за 12 000 :stupid:/>

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ искам да споря с никой просто си казвам мнението, който иска да ходи да набива за служебна А3-ка 1.9 TDI с пет скорости на 240 000 километра карана в България, от N-на брой хора с български горива 17 000 лева НЕ МЕРСИ. Да не говоря как въпросния собственик продава колата ту за 17 000 лева, ту за 12 000 :stupid:/>/>

Точно това ме накара да се откажа.

Ако беше казал в началото, че му трябват спешно пари?

Беше вече. Другото момче с което бях, я купува на окончателни 12000 лв.

Интересното е, че до 2-3 дни тръгва с нея за някаде в Русия. Дано да не се случи закъсване или каквото и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Лично на мен тази много ми харесва http://www.mobile.bg/11339758579404201, ОБАЧЕ като погледнах по внимателно и в разширителния съд не видях антифриз :D/> което за този мотор си е доста притеснителен факт :hilezh:/>

То попринцип не е ли притеснително за всеки мотор ? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Интересното е, че до 2-3 дни тръгва с нея за някаде в Русия. Дано да не се случи закъсване или каквото и да е.

Как се държа колата до Русия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се държа колата до Русия?

нямам никаква връзка с човека.предполагам, че е добре.беше добра според моите разбирания, но те са никакви в случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...