Jump to content

Касетофона ми иска код...


kriso1914

Recommended Posts

Касетофона е Becker Mexico и мисля че е оригиналния но не съм сигурен но ми иска код като го включа и като го блокирам ми пише wait но след някакво време пак ми иска код знаете ли какъв е този код ?

post-62682-0-77564500-1354619600_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извади касетофона от гнездодо и се огледай за сериен номер, може би ще мога да ти помогна, но без серийният номер немога.

Номера може да включва и букви не само цифри.

Редактирано от haro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извади касетофона от гнездодо и се огледай за сериен номер, може би ще мога да ти помогна, но без серийният номер немога.

Номера може да включва и букви не само цифри.

Дава ми само цифри да въвеждам 4..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дава ми само цифри да въвеждам 4..

Знам, но за да ти кажа 4 цифреня код трябва да ми дадеш серийня номер на касетофона, и аз ще ти генерирам от този сериен номер 4 цифреня код.

Имам едни програмки, които работят на този принцип.Въвеждаш серийня номер на плеара и ти генерира 4 цифреня код за него.

Но имам много програмки над 100 и вместо да ти ги изпраштам да си го разбиваш ти, ми е по-удобно да ми дадеш серийня номер и аз да ти го генерирам и да ти го напиша тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, но за да ти кажа 4 цифреня код трябва да ми дадеш серийня номер на касетофона, и аз ще ти генерирам от този сериен номер 4 цифреня код.

Имам едни програмки, които работят на този принцип.Въвеждаш серийня номер на плеара и ти генерира 4 цифреня код за него.

Но имам много програмки над 100 и вместо да ти ги изпраштам да си го разбиваш ти, ми е по-удобно да ми дадеш серийня номер и аз да ти го генерирам и да ти го напиша тук.

Ще го погледна като съм почивка и ще ти го кажа след 3 дена мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Знам, но за да ти кажа 4 цифреня код трябва да ми дадеш серийня номер на касетофона, и аз ще ти генерирам от този сериен номер 4 цифреня код.

Имам едни програмки, които работят на този принцип.Въвеждаш серийня номер на плеара и ти генерира 4 цифреня код за него.

Но имам много програмки над 100 и вместо да ти ги изпраштам да си го разбиваш ти, ми е по-удобно да ми дадеш серийня номер и аз да ти го генерирам и да ти го напиша тук.

Здравей колега виждам че можеш да помогнеш и на мен за кода ако ти дам серийня номер а той е AU2122H6224375 дано се получи ще съм безкрайно благодарен поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...