Jump to content

Продавам лети джанти 16 с гуми 205/55/


Recommended Posts

http://mechondera.snimka.bg/automobiles/kkkk.271132.29177363 ето ги джантите намират се в Добрич гумите стават за 1 лято michelin са джантите нямат заварки кривини или фрапиращи косури мога да ги доставя безплатно до софиа плевен и пловдив при предварителна уговорка за сериозен купувач условието е само вие да доидете да си ги вземете цената е 320 лева GSM за връзка 0896 720 402 Редактирано от mechonderaaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега аз се чудя как да се отърва от 16 за 15 не за по големи щото съм 90 кончета и го убивам с големи джанти иначе са ти спр. ако имаш 15 ки нямаш никакъв проблем даже няма проблем ако са готини джантите да доплатя и особено ако са с добри гуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колега, търсих те няколко пъти на посочения телефон, но този номер е невалиден. Също така ти писах и няколко лични съобщения, но нямам отговор от теб. Ще те помоля да се свържеш с мен на 0896 686969 - Асен

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега имам 15-ки джанти с гуми за един - два сезона . модела е този . с гуми 195/65/15 Lassa Impatus 2. Джантите са оригинлни от ауди.

Ако имаш интерес за бартер аз търся такива 16-ки за моето ауди. да направим един бартер. Тел. за връзка с мен 0897990777 или ми напиши на лично съобщение телефон за връзка с теб .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета извинявам се обаче да бях извън страната и вече съм с др. номер 0898 606 445 джантите вече са с др. гуми и бартера малко се променя гумите са пак мишелин но мн по добър дот 10 грифер 7мм. само че с един гаден косур днес спрасках гумата в една дупка все пак ще има избори и са разкопали големи кратери ......... взех пак добра гума континентал дот пак 10 но с 5 6 мм граифер ако някои има желание ще я снимам ето ги джантите с гумите http://mechondera.snimka.bg/automobiles/kkkk.271132.30227058 ще ви помоля ако ми предлагате бартер да са с мн. добри гуми летни до сега като гледам джантите всички ми хареват щато са запазени обаче гуми....... ако ли не бартер с доплащане от вас по договаряне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...