Jump to content

audi 80 b4


dekov78

Recommended Posts

Привет на всички.да попитам за един проблем колата е ауди 80 б4 моно 90к.с както си върви и гасне и след това няма палене поне 15 мин. след това пали върви и пак гасне и това го прави когато сме 5 човека в колата а когато съм сам по рядко сменил съм бобина комутатор кабели палец на делко,питам се дали не е от датчика на Хол и ако е от него как да разбера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега , като си на скорост ли гасне или като си на неутрална? На бензин ли я караш или на газ?? Предположенията са ми за бензинова помпа , моторчето за празен ход , или при мен имаше случай от една миниатюрна цедка в инжекциона (беше се запущила и като покарам малко - гасне , след това пали без проблем , пак гасне и т.н.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата я карам на метан и на бензин и гасне когато е на предавки на 2,3,и на 4 просто забелязвам че се губи искрата и няма ток нито от бобината нито от свещите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз така гаснех на бензин и газ. Вчера след много проби се оказа, че е бобината. Смених я и всичко заспа. Взех втора употреба за 60 лв. че новата много скъпа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...