Jump to content

Проблем със странично огледало и ксенон


Recommended Posts

Здравейте Колеги,

1.Днес ми се появи проблем с ляво странично огледало на Ауди А8 2002г. (D2). Не се прибира, а когато реших да пробвам дали не се е развалила настройката на стъклото, видях че и то не работи. Дясното огледало си е 100% ОК, както и бушона. Какъв може да е проблема?

2.На всичкото отгоре имам проблем и с десния ксенон (оригинален е)от около две години. Пали когато си иска- понякога от третия път, понякога от педесетия път. Не е от баласта, не е и от запалката, не е и от лоста на волана. Всички тези компоненти са сменяни и са пробвани всякакви комбинации. Моля помогнете

Колата е перфектна, но ако не намеря решение на тези проблеми, ще я засиля в Перловската! Моля Ви помогнете ми, защото наистина ми е любима

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или кофти крушка или кабела на баласта се закъсва,а огледалото е клеясало най вероятно,за съжаление това е връткава работа,обикновено ми отнема повече от час,разглобяване то е сръткаво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Колега.

Мисля да мина на една диагностика на електрониката, а за огледалото- пускам го още тая седмица да го разглобяват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с ксенона го имат и всички тунинг манияци с китайските ксенони (включително и аз). Задръж колата в обороти и пусни фаровете. За запалването на ксенона трябвало по голямо напрежение. Някой ми говореше за някакви релета ,които опрявали това с пускането на ксенона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря, Djembata!

Ше го пробвам сутринта :)!

А за диагностика на ел. системата ме разочароваха- не могло да се хване защото моделът е стар :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...