Jump to content

проблем със съединителя


Recommended Posts

здр, колеги имам един проблем ако някой може да ви отговори ще съм ви благодарен!

Докато четох във форума Ауди имат същия проблем. Имам голф 3 дизел 110 коня 1997 година и имам проблем със съединителя.Смених съединителя, феродов и притискателен диск и феродов.Съединителя си беше доста добре, след изминаването на 10 000 километра почна да ми пропада съединителя в студено състояние на колата, а като загрее нямаше нищо. След още 10 000 км почнах да го вдигам с крака отдолу. Смених горната помпа. Оправи се но пак минах няколко хиляди км и съединителя пак започна да прави така. смених и долната помпа тогава се оправи до определени км. Започнах пак да го вдигам с крака докато се чудех какво да сменявам и какво да правя. Свалих долната помпа долях я с течност нямам никъде течове, долях спирачна течност закачих помпата съединителят се оправи обаче карах 1000км и съединителя пак почна същия проблем . вече 4 пъти го правя това нещо но започнах да изминавам по-малко км. Защото не зная в коя част ми е проблема съмнявам се дали не е маховик или шайба на съединител. Моля за помош. Майсторите само ме лъжат

благодаря Ви предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako потъва и се налага да го връщаш с крак е горна помпа със сигурност! Според мен трябва да смениш не помпата а гумичките (ремонтен комплект) наново и да обезвъздушиш качественно и ще тръгне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako потъва и се налага да го връщаш с крак е горна помпа със сигурност! Според мен трябва да смениш не помпата а гумичките (ремонтен комплект) наново и да обезвъздушиш качественно и ще тръгне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...