Jump to content

Проблем с тапицерията


Recommended Posts

Здравейте,пак съм аз!!!Искам да ви питам знаете ли някой тапицир в Пловдив,който може да ми направи тапицерията на тавана.От силната жега се отлепи плата и сега е кофти,имам чувството че постоянно някой ме пипа по главата :dance: Това беше шега,но наистина е неудобно да се кара така.Питах в магазина на Audi и там ме пратиха при един тапицер,при който изпращали Audi-тата които имали нужда от тапициране,но там тапицера ми каза,че когата свалял кората на тавана имало опасност тавана да хлътне,защото това били колите с най силно захващане на корите по таваните,а пък аз не искам да ми стане за резил количката!Много си я харесвам!!! :dance: Помогнете ми колеги!!!Благодаря ви!!! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да са те смъмрили, опитай се следващия път да ползваш бутончето Търсене преди да пускаш мнения като второто на темата ти :dance:

Ето какво каза търсачката:

резултат 1

резултат 2

резултат 3

резултат 4

резултат 5

Има и доста други, но тези смятам, ще ти свършат работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да са те смъмрили, опитай се следващия път да ползваш бутончето Търсене преди да пускаш мнения като второто на темата ти :dance:

Ето какво каза търсачката:

резултат 1

резултат 2

резултат 3

резултат 4

резултат 5

Има и доста други, но тези смятам, ще ти свършат работа

извинявайте,признавам,че не съм търсил в търсачката просто забравих!!!Благодаря ти за помоща!!!! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...