Jump to content

Как да сверя часовника?


sashocos

Recommended Posts

В понеделник се метнах на една А6-ца.(досега карах Форд),и не са ми много ясни някой неща.Например Как се сверява часовника (показва точно минутите ,но часат е с един назад??)Като натисна "пръчката"която стърчи от таблото се включва някякъв ТЕСТ на изправноста на системите,но не дейстава на часовника.Пред часа светна нещо като антенка.Четох в един коментар че се сверявяло времето автоматично по радиото.Ама това какво заначи ,че трябва да дебна "хоризонт',на кръгал час за да се свери ли?И още нещо ,май не ми работи задната чистачка(комби е!),като бутна лосчето назад само пръска но не трие.

Иначе колата е страхотна направо върха,не мога да и се накефя(ако не бях взел А6-цата щях да се метам на чисто ново "galaxi или S-max" с 5 год.лизинг(воденичен камък))

Ако някой си търси кола като моята ,да ми пише ,мога много да му помогна с инфо.(на оглед съм ходил на над 25 аудита и съм пробвал(карал) 6-7(които съм прецени че си струват.)Мисля че съм проучил над 80% от пазара в София(за А6 от 98 до 2003 г).Всички по голями авто къщи плюс цялото Горубляне.И на края такава кола по 15 х.лв няма а ако намерите бегаите,Ако видите че на малката навигация м/у оборотомера и спидомера липсват редове и надписите трудно се четът да занаете ,че това се получава когато се манипулира километража ,а не е слабо място,90% от колите бяха с този "БЪГ"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, аз имам от първите А6-ци и часовника и се сверява от копчето за регулиране на светлината на километража, но като го натиснеш навътре и задържаш копчето по- посока на час.стрелка.Дано и при тебе е така , ако не е, съжалявам че не съм ти помогнал.Успех , и се кефи на Аудито. Безаварийно. Чао

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...