Jump to content

спирачна помпа - въпрос


imode

Recommended Posts

Колеги, в безизходица съм. Не зная от къде се взе по-късия щифт на помпата. Моля, който може да ми помогне нека пише. Извинявам се ако повтарям друга тема. Смених всички гумички, но сега не мога да я затворя заради въпросния щифт. Благодаря предварително. :blink:

post-58834-0-56795700-1367691340_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш много възможности,мисля че там където е шайбата е късия ,след като вкараш карантията слагаш дългия в отвора с двете дупки,естествено в по широката.после страдаш със затварянето и се молиш да е станало нещо след като монтираш.Успех

Счупил съм поне 10 тина,резултата от смяна на гумички е мн относителен,комплекта е по около 40 лв зависи от модела,после винаги ме гложди едно съмнение дали за разлика от около 40лв си струва да се занимавам и рискувам нечий живот,затова приключих с опитите,дано не съм те подвел,просто не помня ,от даван не съм трошил:rolleyes:/>

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сглобих я. Работи, но остава само да обезвъздуша малко ;-). Странно отново имам проблем с датчика на коляновия вал. Явно ще се търси втора употреба датчик, че новите са абсолютни боклуци.... Благодарности на buzzi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...