Jump to content

Диск AUDI Navigation Plus RNS-E 2013 SpeedCams


Recommended Posts

Навигационен диск за AUDI Navigation Plus RNS-E. Подробна карта за България. 

Доставка с Еконт с опция преглед и тест.

 

Цена за форума 25 лв.

 

 

6328552m.jpg

 

6259515m.jpg

 

6259521w.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!

Бих искал да те попитам, понеже имам един диск с подробни карти на българия за навигацията (RNS-E), обаче не го чете. Непрекъснато дава че все едно няма диск. Дискът е двуслоен, Вербатим. Ходих да почистят навигацията и след това пак не стана. Сложих един по-стар диск обаче (от към 2007 карти) и той работи, но като съм в София чете донякъде и след малко дава пак грешка. Като спра за повече време и запаля пак работи работи .... и изчезне. Та въпросът ми е ... има ли нужда да взимам нов диск или как мога да го накарам да прочете този който имам ? Ако взема нов, ще се оправи ли “? Благодаря ти предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, сменя ли се оптиката? Къде? Как протича процедурата? Колко струва? Струва ли си въобще? Има ли гаранция? Кой може да я смени ? :) Ще съм много благодарен ако успееш да ми дадеш подобна информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега VALENTIN7, за да улесниш колегата с навигациите, погледни снимката и му кажи точно коя от двете имаш, че да няма грешки после :)

3b489bf0de9e77ec.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!

Бих искал да те попитам, понеже имам един диск с подробни карти на българия за навигацията (RNS-E), обаче не го чете. Непрекъснато дава че все едно няма диск. Дискът е двуслоен, Вербатим. Ходих да почистят навигацията и след това пак не стана. Сложих един по-стар диск обаче (от към 2007 карти) и той работи, но като съм в София чете донякъде и след малко дава пак грешка. Като спра за повече време и запаля пак работи работи .... и изчезне. Та въпросът ми е ... има ли нужда да взимам нов диск или как мога да го накарам да прочете този който имам ? Ако взема нов, ще се оправи ли “? Благодаря ти предварително!

Имате ЛС.

 

 

здравей колега,имам аудиа6 2003г  но ми казаха че навигацията е RNS-D,може пи да помогнеш?

 

Колега за вашето устройство няма карта за България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здасти колега бих искал да се сдобия с такъв диск  ако е валидна офертата.Трябва ли да се ъпдейтва софта на навигацията че моя е много стар мисля 0105 или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Привет ,

Интересувам се дали съдържанието включва източно европейските страни извън ЕС ? По-точно ме интересува Украйна,Молдова,Русия .

В описанието не са включени .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет ,

Интересувам се дали съдържанието включва източно европейските страни извън ЕС ? По-точно ме интересува Украйна,Молдова,Русия .

В описанието не са включени .

 

няма ги колега сега проверих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...