Jump to content

Оправяне на дупчици на предно стъкло


Recommended Posts

Колеги някой може ли да ми препоръча майтсор за оправяне на малки дупчици на предно стъкло в Пловдив или Пазарджик. Ще бъда благодарен. И при тесен гараж някои пробвал ли е да налипи вата, стереопор или донапрен на стената за да не се драска вратата при слизане и кои е най-удачно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова цитирам ,,оправяне"...това са палиативни мерки!! Временни и в крайна сметка пак ще подмениш стъклото!

Мини го по АВТКАСКО!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дупчицата е съвсем малка ще струва някъде 15-20 лева не си заслужава смяна на стъклото, колата е почти нова. Само не знам къде да е закарам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също дупчицата беше малка....Малка да...ама дупчица и за капак.....зимата в първите големи студове, пътувайки за Ихтиман по работа, пуснах за кратко парното да ми обдуха предното стъкло...и резултатът беше пукнатина - ОГРОМНА във формата на морска вълна...Проблемът при тия дупчици, че дори и да изглежда малка, засяга механичмно структурата на материала на стъклото...поради което и рязко нараства възможноста за механични повреди...

Смени стъклото....Опитай по каско, ако те пратят в ,,доверен сервиз" - ЗА БОГА НЕ! Купи си оригинално стъкло.....

Това е от личен опит......

Така и така ЩЕ СМЕНИШ ПРЕДНОТО СТЪКЛО! Неизбежно е!

Само да кажа, че се случва да се пукне баш когато не трябва....

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив за такива работи се ходи ето тук:

 

http://www.bgmaps.com/link/3D8F52E6D95DF6935B19E93B9ECFB3A9

 

Загубил съм само телефона на човека, но е читав и изпробван. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...