Jump to content

проблем с паленето на ауди авант


askop69

Recommended Posts

Здравейте,от два дена имам следния проблем с моето ауди авант 115к.с. абк двигател и то е следното-при стартиране на двигателя не заработва на бензин(припалва за малко и гасне,а като подам пълна газ запалва, но работи на 2-3 цилиндъра и гасне),като обърана само на газ пали работи , на поддържа 2000 оборота обръщам пак на бензин и гасне.Дайте малко акъл какво да правя,защото само тука има компетентни хора , а по сервизите ........не ми се говори!!!!!! А забравих нещо-като извадя буксата на стъпковия мотор при работещ двигател се оправя за малко и след няколко паления пак се случва същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изброявам ти нещата с които да почнеш ...

Най-лесното - помпата чуваш ли я ?! Подкачва ли гориво ?!

После по веригата е старт дюзата - сваляш я и гледаш дали впръсква ...

Следва синият датчик - там мериш и сменяш направо за по-лесно !!

После като последно идва измерителя за въздух (т.нар. деботомер) - сваля се черното капаче и се оглеждат пистите ! После го сваляш и гледаш клапата дали задържа някъде !

После си гледаш релето за помпата ако всичко това е наред !

Оглеждаш това гуменото на дросел клапата дали е здраво !!

После на горивната рейка има един регулатор - там провери дали минава гориво през маркучето .. Не трябва да има !

Следват по-малоумните - има ли бензин ?!  :biggthumpup:  Горивен ф-р кога е сменен ?!

Предвид че караш на чесън - има мноооогооо голяма вероятност дюзите да са запушени !

Като за начало мисля е добре ...

Давай и гледай сега !

Ето и една полезна тема - http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=110628#entry2092623

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...