Jump to content

Какво да се направи с проблема с лайстните?


eskalibur_74

Recommended Posts

Колеги , имам следния проблем на колата си.Тя е "А4" 1998г. бензинов двигател, седан , но от известно време започнаха да се откопчават пластмасовите лайсни на вратите й, долу .когато погледнах по-подробно забелязах ,че металните пластини които влизат в щипките са изгнили и не държат.Искам да попитам какво да направя,тъй като по магазините тези лайсни като артикул не се продават.А така да стоят откопчани е много грозно. Търси и автосервизи които могат да ги залепят успешно ,но не намерих. Моля помогнете с съвет или адрес където могат да  оправят проблема!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги залепих моите, където висяха с полиуретаново лепило, държи здраво.

Sent from my Nexus S using Tapatalk 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мойте ги свалих всичките и махнах металната лайстна отвътре. Изшкурих ги хубаво и ги залепих с черно к&д. Доволен съм как стана, като имаш предвид че една нова е 90лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полиуретановото лепило съдържа ацетон и няма ли да развали боята на колата? Знаете ли някой силен силикон с който здраво да се залепят тези лайсни, защото новите струват 334 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз засега намерих една от колега обаче си мисля дали не може да се направи калъп и да се направи в някоя фирмица в българия не ми се вижда нещо кой знае какво само трябва да се попадне на подходящия човек все пак това е една гума с ламарина по средата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • е да ама по добре си купи оригиналните от моргата аз вече съжелявам че си окипазих моите с карбоново фолио :) пак е хубаво но по добре си е оригинално да си е 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги повечето от лайсните в моргите са също така изгнили или повредени. Все не мога да намеря здрави.Някои ако знае къде мога да намеря ,нека пише!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това си ги направи сам. Аз като търсих положението беше същото, пък за читава г/д ми искаха 30-40 лв. Сам си ги направих и седат доста добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Плевен ги взех за 10 лв 1бр в много добро състояние само , че другите ми бяха с карбоново фолио и тази я направих така .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...