Jump to content

Много дразнещо шумене на мотора


odlo

Recommended Posts

Проблема се състои в това че при скорост от около 130км/ч мотора се чува така все едно е отзад зад мен на задната седалка.Просто шума е много сериозен.При по-висока скорост от 140-150 и на горе абсолютно изчезва и мотора звучи съвсем нормално.Мисля че няма смисъл да уточнявам че всичко това се развива на 5-та скорост , но за всеки случай да спомена :hilezh:

Въпроса е че колата се шофира от жена и тя не кара над ограничението по магистралата например.Значи шумът се появява в диапазона между 115-130км/ч горе долу.Лично предположение е че проблема е в тампоните и че трябва да се сменят.Вие как мислите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен е изпуснала гарнитура на спускателните тръби или колектори или нещо по ауспуховата система!!!то е все едно дали я караш със 130км с 4000 оборота примерно или я форсираш на място с толкова- шума пак трябва да го има ,ако е от двигателя ,по скоро е ауспуха за мен!!!но при висока скорост звука се чува отзад и това може да те обърква в преценката ти!!!! :hilezh: а ако са тампони двигателя ртесе та вътре се не трае -верваи ми!!!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...