Jump to content

Ауди б-4 заглъхва


gogo7402

Recommended Posts

Здравейте, имам Ауди Б-4 2.0 к. двигател АКБ и имам следния проблем.

Както си карах с 100км. и подадох газ да изпреваря един автомобил, Аудито  затъна и не можах да изпреваря. И днес каде ли не ходих и никой не можа да ми помогне. Над 80 км  като и подам газ не иска да се ускори все едно,че не и стига гориво.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сходен проблем от доста време насам...

Не само над 80 км/ч, случвало ми се  е на всякаква предавка и на всякаква скорост на движение. На светофар, на магистрала - караш си и изведнъж просто пада и скорост и обороти, буквално заглъхва, следва някакъв период на прокашляне все едно и после пак се оправя. Крайно неприятно и дори опасно, точно в случаи, когато си решил да изпреварваш на междуградско примерно...

 

В крайна сметка на мен ми казаха, че кабели и свещи са ми ОК, горивен филтър също - на 99.99% е дебитомерът! Сложих един друг за няколко дни и проблемът наистина изчезна, но се появиха 3 други :) Сега отново съм си с моя дебитомер и няколко дни като че ли не ми се е случвал стария проблем, но така или иначе си търся 100% читав. Ако някой може да изскочи с оферта - моля да пише. Извинявам се, че се намесих в темата на колегата, но проблемът е абсолютно същия и ще му е в помощ и на него.

 

Отиди на диагностика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как можаха да са сигурни с такава точност, при положение, че подмяната  с друг, е довел до други три проблема?

 

Тая работа без диагностика няма да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, на диагностика ходих, хо ми казаха, че нямам проблем с електрониката. Компютъра е наред и не отчита грешки

и в краина сметка от диагностиката се оказа ,че колата няма проблен. ходил съм при двама различни хора за диагностиката, но те казват,че проблема е механичен .



Сходен проблем от доста време насам...

Не само над 80 км/ч, случвало ми се  е на всякаква предавка и на всякаква скорост на движение. На светофар, на магистрала - караш си и изведнъж просто пада и скорост и обороти, буквално заглъхва, следва някакъв период на прокашляне все едно и после пак се оправя. Крайно неприятно и дори опасно, точно в случаи, когато си решил да изпреварваш на междуградско примерно...

 

В крайна сметка на мен ми казаха, че кабели и свещи са ми ОК, горивен филтър също - на 99.99% е дебитомерът! Сложих един друг за няколко дни и проблемът наистина изчезна, но се появиха 3 други :) Сега отново съм си с моя дебитомер и няколко дни като че ли не ми се е случвал стария проблем, но така или иначе си търся 100% читав. Ако някой може да изскочи с оферта - моля да пише. Извинявам се, че се намесих в темата на колегата, но проблемът е абсолютно същия и ще му е в помощ и на него.

 

Отиди на диагностика.

Здарвей ако проблема е в клапата на дебитомера мой познат ми оправи моята,като го разглоби . Не зная по какъв начин ми я оправи ,но и до днс нямам проблем. за услугата ми взи 20 лв. от Видин е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...