Jump to content

Спря да свети плафона и лампата над предната врата


Steven K

Recommended Posts

Здравейте, преди като отворя предната врата за да вляза в колата ми светваше плафона и лампите над вратите (май и задните - не помня). Сега като влява е пълен мрак. Но когато спра колата и извадя ключа светват само лампичките над задните врати. Пробвах с ключетата-  и плафона и лампата на предната врата си работят. Дали се е развалила платката на централното или е някоя жица? Какво да тествам? Има ли идеи? Предварително благодаря. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микроключето в бравата се е прецакало. Не е задължително да е за смяна, може само крачетата да са се огънали и да не дават контакт. Имаше една подробна тема със снимки,как се отремонтира проблема, но немога да я намеря, нека някой му я покаже на колегата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве батки, някой забеляза ли, че става дума за В4, а не за А4.

Оставете бравите на мира, там ( при В4 ) са на бутони като на задните врати на А4.

Трябва да се погледне на бутона на шофьорската врата, дали и двата кабела са закачени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм с В3 и имам подобен проблем като отворя предна и задна леви врати плафона не свети като отворя десните си свети.

Пробвах да подам маса директно със жиците на купето и пак не свети смених и бутоните на вратите и пак нищо. Помагайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на KCV, оказа се че са клеясали контактите на бутончето на шофьорската врата.

Редактирано от Steven K
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...