Jump to content

Гумени стелки А4 Б5 - варианти-избор


HIGHWAY

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Реших да пусна тази тема поради наближаващата зима и все по-голямата нужда от качествени гумени стелки. 

Реших да сменя оригиналните мокетени стелки с гумени такива, които да пасват на контурите на пода. За моя голяма изненада се оказа, че предлаганите на пазара афтърмаркет стелки нямат нищо общо като контур с оригиналните - съответно не пасват по пода както би трябвало.

Преди няколко дни закупих от интернет магазин комплект немски стелки, които би трябвало да пасват на мястото на оригиналните. Каква беше изненадата ми обаче когато извадих оригиналните мокетени стелки и се оказа, че новозакупените се различават значително като форма и размер. Прегледах означението на опаковката - според описанието стелките бяха предназначени именно за този модел А4.... Стелките се закопчават за пода (само предните имат копчета) но контурите им не пасват както оригиналните - подвиват се отстрани и за мен не стоят добре....

Не че не мога да карам и така, но останах меко казано разочарован - същият ефект сигурно бих постигнал с евтини китайски стелки, които се изрязват по контура на пода.... Иначе изработката на въпросните стелки е доста добра - качествена гума без никакъв мирис, копчета за закопчаване към пода, борд за предпазване разливането на вода и тн.

За да не бъда голословен прилагам и снимки на оригиналните мокетени стелки и новозакупените немски, които би трябвало да са със същата форма и размер.... не знам толкова ли е трудно да се възпроизведе оригиналния контур ???

 

031802038.jpg?r=0

 

031802037.jpg?r=0

 

 

За момента се отказах да ползвам новозакупените гумени стелки. Едва ли мога да разчитам да ги върна в магазина, т.като според означението те са за моят модел автомобил..... за мен обаче не са... :rotcol:

Надявах се, че предлаганите на пазара стелки предназначени за конкретен модел ще пасват добре и няма да се налага да закупувам оригинални, цената на които вероятно няма да ми хареса но уви....

Ако някой има инфо колко струват оригиналните гумени стелки за A4 B5 Avant или разполага с каталожен номер ще съм благодарен на съпорт от ваша страна...

 

:schreiben:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз си купих подобни на тези.

http://www.ebay.de/itm/Gummimatten-Gummi-Fusmatten-Audi-A4-B5-8D-4tlg-1995-2001-/251141430074?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3AAudi|Model%3AA4|Platform%3A8D2%2C+B5&hash=item3a79321b3a

 

оказа се че нямат копчета. но съм доволен като шарка и пасване в колата. към комплекта си взех и стелка за багажника.

от нея съм най-доволен. като цена, всичко ми излезна към 55евро или 110лв.

ако искаш мога да кача и снимки.

 

Поздрави,

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,

Ще прегледам какво има налично и в e-bay.

Стелката за багажник определено е много полезна и ще си закупя такава :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако видиш някой приличен "леген", а не просто гумена стелка, ще съм ти много благодарен да дадеш линк.

 

Аз досега не успявам да намеря..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.de/itm/Kofferraumwanne-Laderaumwanne-Audi-A4-B5-Avant-Kombi-/111012392537?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3AAudi|Model%3AA4+Avant|Platform%3A8D5%2C+B5&hash=item19d8daae59

 

от този продавач си взех мойте. пратих номер на рама и точно описание на колата. те ми пратиха линк/номер на точния продукт за мойта кола.

по оферта е да се вземат стелки за кола със стелка за багажника.

 

в момента съм в Германия. ако искаш може да ги поръчаш на моя адрес. сигурно ще имам място за багаж, пък ще почерпиш :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...