Jump to content

Туба на audi navigation plus


washky

Recommended Posts

Здравейте, с Ауди навигатион съм, но не ми харесва баса и мисля да си сложа туба, някой запознат ли е къде са кабелите ? И друго не хващам аналогова ТВ, защото няма, ако си вържа някой декодер няма ли да стане :D:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак такъв проблем ли е, че съм го написал с жаргон ??? Винаги съм се изумявал колко заядливи хора има в тая България, гадно племе сме и това е!!! Сигурен съм, че всички разбраха какво имам предвид под "ТУБА", а това, че се някой от Вас се правите на бавноразвиващи си е изцяло Ваш проблем. Изтривайте я тази тема, че като гледам освен да се заяждате, да помогнете е много зор...ама ако изкарам 20 левчета, веднага ще схванете за какво говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Сега, шегата на страна ама тубите са за течности, касите за ценности а буферите седят между вагоните :D
 

Navi Plus има Line out изход, който е на 6 пинов ISO конектор и се предлага преходник от това чудо към 4 RCA конектора и едно кабелче за Remote включване на усилвател. Проблема идва в това, че няма обособен изход за субуфер и идвам малко тегаво настройването на нивото.

 

Ето я схемата и се вижда къде пише Line out

 

6932232X.jpg

 

A ето тоя преходник ти трябва за да си улесниш живота със свързването на усилвател:
zrs-iso-3.jpg

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...