Jump to content

Проблем с ключа


nikii

Recommended Posts

Колеги ако някой може да помогне карам ауди а3 2001г. проблема е че колата запали и веднага изгасне. Този проблем се появи след като миналата седмица направих 2 нови ключа понеже имах само 1. Чиповете в новите бяха обучени с данните свалени от стария ключ.Колата палеше без проблем една седмица обаче вчера отказа и с новите и със стария оригинален ключ.Ако някой може да помогне ще му бъда много благодарен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти VCDS за да видиш какво се е случило,колата с ключето свети ли ти на таблото ? Най-вероятно трябва да се обучи на ново оригиналния ключ,затова копирането от 1 ключ не е добра практика,всеки може да си се запамети отделно и така ще спре само 1 ,а не всички,щото колата ти сега вижда и 3-те ключа като 1 и по някаква причина го е изгубила или четеца до волана ти се е зацапал,потърси в форума има доста писано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колата с ключето ми свети на таблото мига човека който ми прави ключовете ми каза, че четеца е здрав и според него проблема идвал от таблото. Обучи ключовете на ново и сега колата пали притеснявам се обаче до кога и дали няма да ми направи пак същия номер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам просто ми каза проблема за мен е в таблото, но след като преобучи наново ключовете колата няма проблем с паленето. Просто ме е страх да не направи пак същия номер. Да настоявам да ги запамети като самостоятелни ли колега? От там ли според тебе ми идва проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,не би следвало да губи никаква памет,но когато са си 3 отделни,може да загуби само 1 ,докато сега губи 1 и 3-те не работят.Това с губенето на паметта се получава от слаб акумулатор и мъчене да запали и от подобни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но сега акумулатора не е падал откакто съм направил новите ключове, а майстора който ги прави ми каза че четеца в колата е здрав а проблема ми бил в таблото дали е възможно защото преди да направя новите ключове не ми е правила такива номера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или просто майстора не иска да признае че не е направил ключовете като хората въпроса ми е след като ги преубучи  и за сега колата пали дали няма пак да ми направи същото след преъбучението нямаше никакви грешки записани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...