Jump to content

Купувам Audi A6 C4 Avant, quattro, 2.5 Tdi


Recommended Posts

Здравейте. Купувам Audi A6 C4 Avant, quattro, 2.5 Tdi, 6 ръчни скорости. Код на мотора AEL. Бюджета е според състоянието на колата. Държа да няма ръжди и да е поддържана поне до колкото е възможно. Знам, че е стара кола и за това ще има доста неща за правени. Но поне да започна с добра база. Ако някой може да съдейства с докарване на такава колата от чужбина, също е ОК. Поздрави :bia:

Редактирано от Alexanderi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 months later...

http://www.mobile.bg/11398935525905840

 

Колата съм я виждал из града и се кара.

Изглежда и на живо много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте. Купувам Audi A6 C4 Avant, quattro, 2.5 Tdi, 6 ръчни скорости. Код на мотора AEL. Бюджета е според състоянието на колата. Държа да няма ръжди и да е поддържана поне до колкото е възможно. Знам, че е стара кола и за това ще има доста неща за правени. Но поне да започна с добра база. Ако някой може да съдейства с докарване на такава колата от чужбина, също е ОК. Поздрави :bia:

ако случаино не си намерил кола обади се.имам идеална такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте. Купувам Audi A6 C4 Avant, quattro, 2.5 Tdi, 6 ръчни скорости. Код на мотора AEL. Бюджета е според състоянието на колата. Държа да няма ръжди и да е поддържана поне до колкото е възможно. Знам, че е стара кола и за това ще има доста неща за правени. Но поне да започна с добра база. Ако някой може да съдейства с докарване на такава колата от чужбина, също е ОК. Поздрави :bia:

След около 10 тина дни моята ще е готова ако не си намерил и имаш интерес първо тук във форума ще е пусна но никак не е евтина.

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...