Jump to content

управление


Kocetoo0

Recommended Posts

проблема е следния смених окачването от спортно на нормално стандартното за колата и  не мога да разбера каде е проблема мисля че и повече завива но  не съм сигорен защтото карах до сега с спортно и нямах проблем и не знам какво е да си с нормално  на пълен ляв и пълен десен волана не се връща сам иначе се варти нормално не затяга не свири и никакви звуци не издава има масло и няма течове   сменени са и тампоните на макферсона пруини втора употреба  ако не го върна мога да си се вартя в кръг без да го пипам нормално ли е как е при вас ако има нещто проблем къде да  го търся 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално , имаше такава тема за подвлачане и НЕ връщане на волана при навит пълен волан . Аз също имах този проблем , при мен започна след реглаж и се оправи след реглаж на предният мост .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да сменил съм пружини амортисиори и носачи но реглаж не сам правил за6тото не съм сменил накраиниците и не са бутани но маи 6те се наложи да пробвам с реглаж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минах реглажа варви в пава линия  спря да подвлача но при навит волан в краини положения волана остава на място трябва да върна малко че да се върне сам и се връщта бавно нормално ли е при вас как

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...