Jump to content

Проблем с предно ляво стъкло на Ауди а4 б5


hayki93

Recommended Posts

Здравейте!

Отскоро имам ауди а4 1.8 125к.с от 2000г фейслифт, комби(не знам дали е от значение) и имам проблем със стъклото до шофьора.
Проблема е следния, стъклото слиза без проблем, но когато се опитам да го вдигна обратно, стига до половината без проблем и от там нататък не върви! Чува се как мотора се затруднява, отворих кората направих 1-2 опита така, освен, че се нагрява мотора друг проблем не установих. Ако му помогна и дръпна нагоре, някак успявам да го затворя. Ако някои е имал подобен проблем или знае на какво се дължи, моля да ми каже.
 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,проблемът ти е в стъклоповдигача.Просто трябва да се смени със нов и си решаваш неприятностите.Честито за новата придобивка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, скоро купих A4 1.9 TDI , която беше със същия проблем . Както пише колегата по горе , имаш счупени зъбчета на стъклоповдигачите . Лично аз свалих целият механизъм / държи се на 4 болта Т45 / , и направих допълнителна контра от долна страна на долните зъбчета . Сега всичко е ОК. Другият вариант е да си купиш здрави и да ги смениш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Ами... то само се обади от какво било.
Водача се счупи и стъклото падна. Купих нови, тия дни се каня да ги сложа да видq как ще стане :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...