Jump to content

Показване на гориво


bebonani

Recommended Posts

Колега и аз имам подобен проблем само ,че при мен когато стелката отиде на 1та бяла черта значи нафтата привършва.Вариантите до колкото разбрах са или в таблото или в поплавъка на резервоара ,някои компетентен колега може да каже сваля ли се резервоара и как да отстраним проблема.Гледах в търсачката има доста теми,но на мен ми прави впечатление ,че на изгасен мотор без контакт стрелката стои по на долу от нормалното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема идва от поплавъка в резервоара. За целта се сваля кората в багажника. Там се намира капачката на резервоара. Развива се капачката вади се поплавъка и с финна шкурка се почиства пластината от нагара. Сглобяваш и проблема е решен. Трябва да видя дали пазя снимковия материал и ще ти покажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз имам същия проблем и при мен се оказа таблото,свалях поплавъка и не беше от него,така че ще сменям таблото защото не може да се отстрани проблема ,така че успех и на теб да но да е поплавъка защото ако се окаже табло трябва да намериш втора ръка после да убучиш ключа и т.н. успех!

Редактирано от decoboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свалях поплавъка и не се оправи мисля дАко някой може да даде предложение от какво друго може да е да пише



Колега ако можеш да качиш малко снимки да видя как става тая процедура много ще сам ти благодарен.

Махаш тапицерията на багажника и отдолу има капак с три болта. Махаш маркучите и буксата и излиза цялото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Абе гледам колата - моята си е...А4 tdi...гледам за капак с 3 болта, е няма такъв фокус. Та се чудя, дали само на картинка сте го виждали или наистина сте го правили този трик ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...