Jump to content

Бутончето 'TOP' не ми работи


Recommended Posts

Не ми работи въпросното бутонче, веротно причината е че прейнсталирах РС вчера(не го бях пипал 15-тина месеца)...

Освен това не мога да ползвам емотиконите!

разрешил съм бисквитките, всичко друго си е нормално.

Не знаех къде да си пусна темата, та я изплесках тук !

Адрес на коментара

Java-та ако му беше нужна, щеше Windows-a сам да си каже, че му липсва. Плюс това за неговите оплаквания ептем не виждам нужда от Java.

Мен ако питаш най-добре да си я свали човек от уеб сайта им.

Адрес на коментара

а пробвал ли си в друг форум дали ти работи ако само за тук небаца незнам но ако е навсякаде тъи

нещо си му забранил при преинсталирането

Адрес на коментара

Java VM for XP линкът към това в датата не работи..., а и не успях да го намеря никъде, макар че доста потърсих :hilezh: !

В друг форум не съм пробвал щото го няма като опция, но не ми работят някой екстрички примерно във http://subs.unacs.bg/ не мога виждам коментарите към различните субтитри, и не мога да мина примерно от 2-ра към 5-та страница със субове..., а трябва да мина през всички други.

Абе явно нещо ми липсва..., ама какво?

Адрес на коментара

Уиндоус-а си е читав с вграден СП2 - оплаквания нямам от него, но ще видя по натам ще търся и java(там разни)

Сега си върви доста добре компа - за разлика от преди да го прейнсталирам - сложил съм само най леки програми.

IE не съм стартирал на мой РС от 3-4г., нещо повече доколкото може съм го забранил от настройките!

Преди бях с Опера сега съм с Лисицата...

П.П.Още 2 последствия, сега на Edit не мога да си избирам бърза или цялостна редакция на поста(направо ми пуска цялостна), както и л.с. не ми излизат в прозорче а на ред най-отгоре на форума !

Редактирано от Lube
Адрес на коментара

колеги вероятно проблемами е от това че нямам ориг. драйвъри за дъното.

Намерих някакви в нета, и поне си оправих резолюцията и херцовете на десктопа, но имам проблем с музиката(звука) и т.н.

Тези дни ще ида да си взема ориг. драйвър, че съм загубил моя диск!

Мислех така че и така ще стане, ама НЕ!

Редактирано от Lube
Адрес на коментара

Е това вече със сигурност е обяснение за проблема с бутончето TOP! :bia:

Защо просто не влезнеш в сайта на фирмата, която ти е произвела дъното и не си изтеглиш всички драйвери от там!? Същото важи и за видео, аудио и останалите драйвери... ама предполагам вече си сетил за това и си пробвал. Ама да си кажа все пак де. B)

Адрес на коментара
  • 3 weeks later...

бях забравил колеги - реших си проблема като деинсталирах add-ons NoScript на Мозилата - от това е бил целия проблем!

Благодаря на всички за съдействието!!!

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...